Kendini Tanıt

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,243
62
Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.İsmim Hüseyin,1961 doğumluyum.34 senedir İzmir'de ikamet etmekteyim. Emekli memurum.Açık öğretim ön lisans mezunuyum.Evde ufak tefek tamir ve bakım işlerini yaparım,yapamadığım iş olursa usta çağırırım. Her konuda okumaya,öğrenmeye,kurcalamaya tamir etmeye ta çocukluğumdan meraklıyımdır.Okumanın,öğrenmenin yaşı yoktur diyerek ilkokul mezunu olarak işe başladım,Üniversite mezunu olarak emekli oldum.Bu foruma da 2016 yılında aldığım 40 inç Vestel smart tv yazılımını ararken denk geldim.Herkese selam ve saygılarla.

Ahmet_Jackie Çevrimdışı

Ahmet_Jackie 

Aktif Üye
14 Eki 2018
53
32
Herkese merhaba,

Adım Ahmet 26 yaşındayım özel bir bankada çalışıyorum. Tv yazılım güncellemesi araştırırken forumu keşfettim. Eğlenceli vakit geçireceğimi düşünüyorum. Herkese keyifli forumlar :)

Basri Çevrimdışı

Basri 

Aktif Üye
11 Eki 2018
121
Merhaba ben Basri Koçyiğit 1969 Malatya doğumluyum Kendimi Bildim Bileli okumaya ve araştırmaya çok meraklıyım formunuzu da tesadüfen aldığım Vestel 49 ud 9400 televizyonu araştırırken buldum ilkokul mezunuyum hobilerim bilgisayar ve bilgisayar programları fotoğrafçılık çalışma hayatıma tekstille başladım Daha sonra birçok işten sonra Şu an İstanbul Büyükşehir Belediyesinde kurtarıcı vinç operatörlüğü yapmaktayım bütün arkadaşlara iyi forumlar dilerim

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,697
Merhaba hosgeldiniz. Servislerde aktif olarak gorev alan arkadaslari aramizda gormek bizlere mutluluk veriyor.
Diger markalarin servislerinide aramizda gormek dileğiyle :ok

Geri
Üst Alt