Kendime söz verdim

• Konbuyu başlatan ibrahimykr
  • Başlangıç tarihi
I Çevrimdışı

ibrahimykr

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Hayatım çok boktan ama kendime söz verdim. Bir gün her şeyi yoluna koyacağım. Ve hiç bozmadan yaşayacağım. Eğer hiç bir şeyi yoluna koyamazsam intihar edeceğim kendime söz verdim, ve verdiğim sözü tutmak için zamanım azalıyor

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Kusura bakmayında sona doğru yazılanlar nedir öyle?
Kimse için kendinize söz vermeyin bence.
Her batışın bir çıkışı vardır elbet

catres Çevrimdışı

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
inanki senin gibi dusunen bir cok kişi vardır şu hayatta.. hemen pes etmek hayata kufretmek isyan etmek......
bunlar olaan şeylerdir. bizlerinde basına geliyor cogu kez. cok acı cektim bende zamanında hayata küstüm sövdüm.
ama şu an onları dusunup guluyorum. cunki yapılmaması gereklerdi. yaşımız kucuktu falan filan...
seninde daha yaşın genç. birşeyleri yoluna koymaya calısmalısın ki bulundugun durumdan bir an once kurtulasın. isyan etmek yerine dua etmeyi denemelisin.
hersey hallolur. ve sende ılerki zamanlarda gulup gcersin emin ol

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Sikiyi gorunce kacmak kolay yolu secmek korkaklara yakikisir Her gecenin bir sabahi vardir O donguyu sasmadan surduren Rabbimize hamdolsun :bye

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Dostum miletce toplumsal olarak bir travma yaşıyoruz. Bunun ekonomik ve sosyolojik bir sürü nedeni var. Fakat hayat ne olursa olsun yaşamaya değer. Bir hayal kuracan ve onu gerceklestirmek için calisacan. Bizi okyanustaki fırtınalar Yağmurlar değil. Gemiyi limana getirip getirmediğin ilgilendirir. Ondan mücadele edeceksin. Şu hayatta neler neler gördük ölüm , ayrılık , hastalık , iflas , ekonomik sorunlar. Ama kacmadik mücadeleye ettik. Ondan kendine gel bir sağlıklı düşün.

Geri
Üst Alt