Kedilerim

kenai Çevrimdışı

kenai

Yeni Üye
23 Mar 2018
47
50
Helenmirren Helenmirren lütfen paylaştığınız o fotoğrafı kaldırınız, silah ile masum bir canlının aynı karede olması çok vahim ve üzücü bir durum. Beni oldukça rahatsız etti bu fotoğraf.

Helenmirren Çevrimdışı

Helenmirren 

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
471
Helenmirren Helenmirren lütfen paylaştığınız o fotoğrafı kaldırınız, silah ile masum bir canlının aynı karede olması çok vahim ve üzücü bir durum. Beni oldukça rahatsız etti bu fotoğraf.

Ben bi sorun görmüyorum nesi üzücü? Ayrıca kedilere baktığım kadar hiç bi hayvana özen gösteriyorumdur asıl sizin yorumunuz beni rahatsız etti kusura bakmayın

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ben bi sorun görmüyorum nesi üzücü? Ayrıca kedilere baktığım kadar hiç bi hayvana özen gösteriyorumdur asıl sizin yorumunuz beni rahatsız etti kusura bakmayın
Helenim Mirenim, ben Zeki Mürenim, bilirsin seni çok severim. Silahlara vardır ilgin, bu konuda çoktur bilgin, silahı temizlemek için var mı silgin?

Vay arkadaş gözlerimi zor açıyorum ama yine de kafiye tutturabildim :)

Helenim, ikimizin de silah ile bir geçmişi ve duruma göre de geleceği var lakin açık görüşüm silahı çok lanse etmekten yana değil zira masum dünyamız ve insanoğlu yeterince acı çekti bu icattan. Bu anlamda hassas yaklaşan arkadaşlarımızda olabilir doğal olarak. Sence sakıncası yok ise bu resmin silahsız versiyonunu eklermisin?

Biz seninle bir konuda bu tarz paylaşımlarda bulunmuştuk hangi konuydu o?

Helenmirren Çevrimdışı

Helenmirren 

Tester
Aktif Üye
7 Ocak 2018
471
Helenim Mirenim, ben Zeki Mürenim, bilirsin seni çok severim. Silahlara vardır ilgin, bu konuda çoktur bilgin, silahı temizlemek için var mı silgin?

Vay arkadaş gözlerimi zor açıyorum ama yine de kafiye tutturabildim :)

Helenim, ikimizin de silah ile bir geçmişi ve duruma göre de geleceği var lakin açık görüşüm silahı çok lanse etmekten yana değil zira masum dünyamız ve insanoğlu yeterince acı çekti bu icattan. Bu anlamda hassas yaklaşan arkadaşlarımızda olabilir doğal olarak. Sence sakıncası yok ise bu resmin silahsız versiyonunu eklermisin?

Biz seninle bir konuda bu tarz paylaşımlarda bulunmuştuk hangi konuydu o?

Tamamdır abi kusura bakma bir daha olmaz böyle bir paylaşım mesajımı edit yapamıyorum attığım fotoğrafta yanlış anlaşıldım buna üzüldüm sadece.

Edit yapmayı bilmiyorum bu yüzden yaparsın abi sen

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Mesaji gizledim guncel fotoyu bana ulastirirsan fotoyu duzenlerim :ok

kenai Çevrimdışı

kenai

Yeni Üye
23 Mar 2018
47
50
Forum yönetimine ilgilerinden ve başarılı insan iliikilerinden dolayı çok teşekkür ederim. Helenmirren Helenmirren arkadaşım size de duyarlığınızdan dolayı teşekkür ederim. Asla kırıcı olmak gibi bir niyetim yoktu.

naviga Çevrimdışı

naviga

Yeni Üye
27 Tem 2017
29
Bizimkiler;

002945c477fc0491e36.jpg

00136943aa4aae5332a.jpg

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016