KBB doktoru operasyon yapamam diyor.

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,103
43
3 aydır burnumdan nefes almada sorun yaşıyorum. Nefes darlığı oluyor, boğazım kuruyor, damağım kuruyor, burnumun içinde yabancı bir cisim varmış hissi oluyor. Tomoğrafi çekildim, sonuç olarak burunda et ve kemik yüzünden bu sorunları yaşadığım ortaya çıktı. Doktor bana küçük bir operasyon ile bunların halledilebileceğini ancak bu hastanede (eğitim araştırma hastanesi) bunları yapamayacağını nedeninin koronavirüs olduğunu söyledi. Koronavirüs bittiğinde gel dedi. Benim bu virüsü bekleme şansım yok. Operasyonda oldukça kısa deniyor (30-45 dk). Bu konuda ne yapabilirim?

Screenshot_20200909_214522.jpg

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
deviasyon ameliyatı. 1 gece yatırırlar. operasyon 1 saat falan sürer. ertesi gün taburcu olur, 5-6 gün sonra dikişleri aldırmaya gidersiniz. tabi normal şartlarda. pandemi ortamında her şey sapıttı.

Serindalga Çevrimdışı

Serindalga 

Aktif Üye
28 Ara 2019
100
37
Allah yardımcın olsun kardeşim şifa versin..nakit varsa özel yoksa pandeminin bitmesini bekleyeceksin

Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
Genel olarak ameliyatlar ertelenmedi gitmiş olduğun hastanenin verdiği karar ile ameliyathanesini kapatmıştır veya bazı hastalıkları ameliyat etmiyordur. Kendi şehrinde başka hastane araştırabilirsin eğer bulamazsan çevre şehirlerden hastane bakabilirsin şuan ameliyat edecek hastane bulursan sana covid virüsü için sorumluluk reddi imzalatacak. Gerçekten aciliyeti yoksa hastanelerde bulunmanı bile tavsiye etmem. Geçmiş olsun

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri