kayıt cihazı sifre sorunu

fatih11e Çevrimdışı

fatih11e 

Aktif Üye
14 Ara 2018
164
cenova CN-804 kayıt cihazımın şifresini unuttum bır kaç sıfre bulma programı denedım olmadı varmı anlayan ustalar

ogdD6f.jpg

fatih11e Çevrimdışı

fatih11e 

Aktif Üye
14 Ara 2018
164
50 tl para isteyen link atmıssın dostum zaten ben para verip yaptırmak ıstesem burdan neden yazayım o atttıgın sifrelerde olmuyor

fatih11e Çevrimdışı

fatih11e 

Aktif Üye
14 Ara 2018
164
olayı halletım cenova markasının urunu oldugu ıcın servisi aradım site uzerındekı forumu doldurmamı istediler doldurdum sıfırlama sıfresını yolladılar ucretsız halletım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
olayı halletım cenova markasının urunu oldugu ıcın servisi aradım site uzerındekı forumu doldurmamı istediler doldurdum sıfırlama sıfresını yolladılar ucretsız halletım
Hımm,önce senin adına sevindiğimi belirteyim,peki sıfırlama şifresi cihaz seri noya göremi yoksa genel şifremi acaba sevgili fatih11e

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İnternetteki program CN-71XX serisi içindir ve çalışır 50 tl isteyenler bu yazılım ile üretiyor şifreyi 804 olan farklı üretim işlemcisi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bu elemanı 2013 yılından beri takip ederim yazılım bir kez lazım oldu ,bana da hatta cenova firması kaldırmasını istemis ismini yazılımın orjinal ismi olan Streamax olarak güncellemeiş Streamax üretimidir cenovanın 71xx modelleri bunu türkiyede ifşa eden kişidir

cn.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri