KAYIP PHILPHIS TV

N Çevrimdışı

nizipli

Yeni Üye
6 Mar 2021
2
34
MERHABA
07*09/2021 TARIHINDE G.ANTEPTEN ISTANBULA TV YOLLADIM TV KAYIP DEDILER TANZIM OLUSTRDULAR
FAKAT BUGUNE KADAR ODME OLMADI FATURA VE TV RESIMLERI ISTEDILER YOLLADIM HALA CEVAP YOK MUTSERIY TV ALDIM VERDIM AMA BUNLARDAN PARAMI ALAMADIM
NE YAPMALIYIM

B Çevrimdışı

biperva 

Aktif Üye
13 Nis 2020
53
36
Hangi kargoyla yolladıysanız orayı arayın dönmüyorlar maalesef üzerine gitmedikten sonra. Benimde kargom 2 ay önce mng kargoda kayboldu hala ses çıkardıkları yok uğraşıyoruz!

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
MNG ise işiniz çok zor, kendi inisiyatiflerini beklemeyin, öncelikle NOTER kanalı ile 15 gün mühlet tanıyacağınız bir ihtarname çekin, aksi takdirde hukuk yoluna gideceğinizi, sadece tv bedeli değil Avukat ve dosya bedellerini de ödemekle yükümlü kalacaklarını belirtin ve bu konu tehdit olarak kalmasın, bunu gerçekten yapmanız gerekir yoksa ödemiyorlar.

Siz bunu bir de F fikoloji kardeşimize sorun bakın neler çekti onlar o nalet firmadan..

MNG mi? Putinin başına..

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,059

Kayıp Kargolar İçin;

1. Kayıp Kargo, MNG Kargo’nun hizmet verdiği esnada ,Barkotlama kurallarına uyulmadan yapılan barkotlama, Alıcı bilgilerinin yanlış doldurulması, barkot okutma yapılmadan Yükleme, boşaltma, yapılması ya da MNG Kargo personeli kaynaklı hatalar vb. sebepler neticesinde müşteriye ait gönderinin kayıp olmasıdır.
  2. Kayıp Kargo başvurularında, başvuru konusu kargo, MNG Kargo Şube/Acente/Aktarma Merkezleri/Merkez Depo içerisinde araştırılır. Bunun için başvuru sahibi, kayıp kargo içeriğine veya ambalajına ait görselleri paylaşmalıdır. Kayıp kargo bulunur ise alıcısına teslim edilir, tazminat talebi reddedilir
  3. Kayıp kargonun bulunmadığı, ürünün bedelini gösteren fatura ve/veya faturaya bağlı sevk irsaliyesi ibrazının gerçekleşmediği ve tutarının belli olmadığı durumlarda ise Türk Ticaret Kanunun 882.maddesine uygun olarak *SDR kuru üzerinden kargonun tazminat bedeli belirlenir. SDR bedeli yüksek, talep edilen bedel düşük ise talep edilen bedel üzerinden ödeme onayı verilir.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
MNG ise işiniz çok zor, kendi inisiyatiflerini beklemeyin, öncelikle NOTER kanalı ile 15 gün mühlet tanıyacağınız bir ihtarname çekin, aksi takdirde hukuk yoluna gideceğinizi, sadece tv bedeli değil Avukat ve dosya bedellerini de ödemekle yükümlü kalacaklarını belirtin ve bu konu tehdit olarak kalmasın, bunu gerçekten yapmanız gerekir yoksa ödemiyorlar.

Siz bunu bir de F fikoloji kardeşimize sorun bakın neler çekti onlar o nalet firmadan..

MNG mi? Putinin başına..
MNG mi ?
İnternetten bişey alınca bile kargoyu soruyorum MNG ise daha fazla verip başka siteden alıyorum anladınız

E Çevrimdışı

erendemir

Aktif Üye
24 Mar 2021
62
41
Beni de aras kargo 4 ay oyaladı, bugün yarın derken 4 ay sonunda THHye başvurdum. 1 ay sonra savunma gelmiş, ama 1 aydır da hakem heyetinde bekliyor dosya. Bakalım ne olacak.

N Çevrimdışı

nizipli

Yeni Üye
6 Mar 2021
2
34

MNG mi? Putinin başına..
burdakı subeyemı merkezemı noterle yazı yollıcam

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt