Katkılarınız İçin Teşekkür Ederiz

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Tavsiye Forumu yönetimi olarak aşağıda kullanıcı adlarını belirttiğimiz üyelerimizi, forumumuza yaptıkları katkılardan dolayı, "Süper Üye" grubuna taşımaya karar verdik. "Süper Üye" grubuna geçen üyelerimiz normal kullanıcı grubuna göre bazı yetkiler elde edecek.
Siz de forumumuza katkıda bulunarak Tavsiye Forumu ailemizde yer alabilirsiniz.

hosbulduk hosbulduk
asistlivetv asistlivetv
stone stone
The_SreT The_SreT
meebbe meebbe
yokoono yokoono
By_Trol By_Trol
Domestos Domestos
tarikk tarık uğur

Kendilerine Tavsiye Forumu yönetimi olarak katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Listede ismim yok ama ben de süper olmuşum... Şahsen, böyle güzel forumda, rütbenin veya pozisyonun önemi yok bende... Amaç, karşılıksız "elimden gelen" yardımı yapmak...

Emeği geçen herkese teşekkürler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Listede ismim yok ama ben de süper olmuşum... Şahsen, böyle güzel forumda, rütbenin veya pozisyonun önemi yok bende... Amaç, karşılıksız "elimden gelen" yardımı yapmak...

Emeği geçen herkese teşekkürler.
Ben dedim yazmayın sürpriz olsun ?

Şaka şaka bu forumda inanın ben kimde ne yazıyor bilmiyorum. Hiç dikkatimi çekmedi, ben sadece karşılıksız yardım ederim. Kizsam da beni dinlemese de yine yardım ederim ?

Bı kullanıcı var 'geceninbirvakti' mi ne onu engellemişim onun dışında herkes gözümde abi kardeş. Onu da hatırlamıyorum neden engelli, demekki damarıma basmış ?
Seviliyorsunuz @tavsiyeforum üyeleri.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt