Kastamonu/Pınarbaşı Horma kanyonu

yefe78 Çevrimdışı

yefe78 

Aktif Üye
20 Ocak 2018
354
hocam evleneli 3 sene oldu bizde ilk iki sene hotele gittik acayip can sıkıcı bir ortam.Tonla para ver sabah denize akşam sahne gösterisine gitgel can sıkıcı.Geçen sene tura katılalım dedik meğer bizim memleket cennetmiş.Tabi kaymağını yiyen kesim belli hele birde arap turistler bizim bile bilmediğimiz yerleri biliyorlar.

Bu sene karadenize , seneyede nasipse doğu anadolu turuna katılacağız.Hem ekonomik oluyor hemde gezip yeni yerler görmek memleketin kıymetini anlamak güzel oluyor.

Şuana kadar aşık olduğum şehir A Ado hocamın kulakları çınlasın Muğla dır benim ve eşim için. İşim olmasa Edirne de 1 dk durmam yani.Bakalım Karadeniz de ne güzellikler varmış göreceğiz kısmetse.Umarım Kastamonu/Pınarbaşı Horma kanyonu na da götürürler.

Açılalı yada keşfedileli ne kadar olmuş ? hayran kaldım diyebilirim .Bana biraz Saklıkent ti hatırlattı umarım onuda özel şahsa tahsis etmezler.Böyle yerlerin devletin gözetiliminde olmasını isterim ancak giriş ücreti 3 , 5 lira gibi düşük bir rakam olmalı en önemlisi toplanan paralar o yer için harcanmalı.

Neyse yazılacak çok şey varda böyle bir yeri haberdar ettiğiniz için gerçekten teşekkür ederim.Tur programında var mı bilmiyorum ancak rehberi kafalarsam yakın bir yerse gideriz umarım.
Pınarbaşında horma kanyonu dışında daha meşhur olan valla kanyonu ve şelale de var kısmet olursa oralarıda çekeceğim. Turunuzda büyük ihtimal valla kanyonu vardır eğer valla kanyonu varsa horma kanyonu ile arasında 10 15 km var rica ederseniz getirebilirler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt