Kastamonu/Pınarbaşı Horma kanyonu

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
İlk bakışta maskeye benzettim,korkunç geldi bana sevgili yefe78 :)
maske1.png

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Henüz ziyaretçiye açıldı mı ?Bu cuma kısmetse komple Karadeniz turuna çıkıyoruz.Tur programında var mı bilmiyorum.Geçen sene komple Akdeniz Ege turuna çıkmış biri olarak memleket cennet diyorum .Kıymetini bilmek gerekir.Ne demişler
Gidemediğin , görmediğin yer senin değildir...

yefe78 Çevrimdışı

yefe78 

Aktif Üye
20 Ocak 2018
354
Henüz ziyaretçiye açıldı mı ?Bu cuma kısmetse komple Karadeniz turuna çıkıyoruz.Tur programında var mı bilmiyorum.Geçen sene komple Akdeniz Ege turuna çıkmış biri olarak memleket cennet diyorum .Kıymetini bilmek gerekir.Ne demişler
Gidemediğin , görmediğin yer senin değildir...
Ziyarete açık. Ücretsiz hemde. Siz öyle diyorsunuz ben dibimdeki yeri daha yeni keşfetmişim benim durum daha kötü ?

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Ziyarete açık. Ücretsiz hemde. Siz öyle diyorsunuz ben dibimdeki yeri daha yeni keşfetmişim benim durum daha kötü ?
hocam evleneli 3 sene oldu bizde ilk iki sene hotele gittik acayip can sıkıcı bir ortam.Tonla para ver sabah denize akşam sahne gösterisine gitgel can sıkıcı.Geçen sene tura katılalım dedik meğer bizim memleket cennetmiş.Tabi kaymağını yiyen kesim belli hele birde arap turistler bizim bile bilmediğimiz yerleri biliyorlar.

Bu sene karadenize , seneyede nasipse doğu anadolu turuna katılacağız.Hem ekonomik oluyor hemde gezip yeni yerler görmek memleketin kıymetini anlamak güzel oluyor.

Şuana kadar aşık olduğum şehir A Ado hocamın kulakları çınlasın Muğla dır benim ve eşim için. İşim olmasa Edirne de 1 dk durmam yani.Bakalım Karadeniz de ne güzellikler varmış göreceğiz kısmetse.Umarım Kastamonu/Pınarbaşı Horma kanyonu na da götürürler.

Açılalı yada keşfedileli ne kadar olmuş ? hayran kaldım diyebilirim .Bana biraz Saklıkent ti hatırlattı umarım onuda özel şahsa tahsis etmezler.Böyle yerlerin devletin gözetiliminde olmasını isterim ancak giriş ücreti 3 , 5 lira gibi düşük bir rakam olmalı en önemlisi toplanan paralar o yer için harcanmalı.

Neyse yazılacak çok şey varda böyle bir yeri haberdar ettiğiniz için gerçekten teşekkür ederim.Tur programında var mı bilmiyorum ancak rehberi kafalarsam yakın bir yerse gideriz umarım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt