Kaspersky Ramazan Özel İndirimi

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37
Allah kabul etsin. Yıllardır kullanmadığım güvenlik firması.Bilgisayarı aşırı yoruyor.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Çamaşır makinesi için Calgon neyse, pc ve telefonlara aynı şey benim için... Her iki ürünü de yıllardır kullanmıyorum ve sorun sıkıntı yaşamadım...

* * *

Rus firmanın, ramazan ayına özel indirim yapıyor olması da ayrı bir komedi.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Çamaşır makinesi için Calgon neyse, pc ve tekefonlar için bunlar o benim için... Her iki ürünü de yıllardır kullanmıyorum ve sorun sıkıntı yaşamadım...

* * *

Rus firmanın, ramazan ayına özel indirim yapıyor olması da ayrı bir komedi.
Ben de kullanmıyorum, zaten maksimum güvenliği elde etmek isteyenlerin işi kendilerinin öğrenmesi gerekiyor.

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
gerek korona gerekse bilgisayar virüsleri, siz önlem almadan harala gürele gezer dolaşırsanız bulaşabilir. maske takmak, mesafeye uymak, el yıkamak neyse anti-virüs yazılımları da odur. haa, hiç insani temasım yok diyorsanız (sadece google'a bakar, mailimi kontrol eder çıkarım :) ) anti-virüse ihtiyacınız olmaz. :bye

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
gerek korona gerekse bilgisayar virüsleri, siz önlem almadan harala gürele gezer dolaşırsanız bulaşabilir. maske takmak, mesafeye uymak, el yıkamak neyse anti-virüs yazılımları da odur. haa, hiç insani temasım yok diyorsanız (sadece google'a bakar, mailimi kontrol eder çıkarım :) ) anti-virüse ihtiyacınız olmaz. :bye
2006 yılına kadar bu programları kullandım ve fayda görmedim, 15 yıldır da kullanmıyorum zarar da görmedim... ?

Girdiğin çıktığın yerlere dikkat edince sıkıntı olmuyor, tıpkı maske mesafe hijyen kuralları gibi.

:bye

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt