Kardeş Payı Cuma Günü

fikoloji 

Youtube; Vesteloji
TFC Team
Katılım
13 Eki 2018
Mesajlar
15,226
Geçmiş dönemde Star TV'de yayınlanan ünlü komedi dizisi Kardeş Payı, tüm kanallarda sağlık önlemleri nedeniyle dizilerin çekimlerinin durdurulması üzerine, başka bir kanala transfer olup tekrar yayınlanmaya başlıyor.

Kardeş Payı, bu dönemde ATV ekranlarında seyircisiyle buluşacak. 2 bölümü birleştirip yayınlanacak olan dizinin ilk iki bölümüyle Cuma akşamı saat 20.00'de ekranlara çıkacak.
Kardeş Payı, Mehmet Yiğit Alp'in yapımcılığını ve Selçuk Aydemir'in yönetmenliğini üstlendiği komedi türündeki Türk televizyon dizisi. NTC Medya tarafından yapılan dizinin ilk bölümü 13 Şubat 2014 tarihinde Star TV'de gösterime girdi. Ekranlara çıkan bölüm sayısı ile 35 oldu.
Dizinin konusu; Metin, Ali ve Feyyza orta halli bir mahallede büyümüş aynı evde aileleri ile yaşamak zorunda olan üç kardeştir. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin Ali Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca en yakın kız ismini koyar, Feyyza.


;atv
 

trkkrsy 

Süper Üye
Katılım
26 Ara 2017
Mesajlar
914
Yaş
40
Ben yazacaktım, umut yazmış, savaş dönemi iletişim aracı olan mors alfabesi gibi dit dit dit dit... eder atv de.
Ne tat kalır ne tuz. ?

Bu arada dizi efsane (bilmeyenler için). Sansürsüz halini izleyin.

Son olara, cuma günü arka sokakları geçecek bi yapım yoktur.