Çözüldü Karaca CookPlus Quick Chef 1001

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
Ürünü 1 sene kullandıktan sonra mekanik sorun nedeniyle servise teslim ettik.
birkaç gün sonra arızanın tamamlandığını belirten sms aldım.
Servisten Ürünü teslim alıp eve götürdük Ürün 2 kullanımında tekrardan mekanik arıza verdi.

Tekrardan servisin yolunu tuttum.
Cihaz serviste 15gün civarı kaldıktan sonra ürünü kendilerinin tamir edemeyeceklerini bu sebeple genel merkeze göndereceklerini belirtiler.

Cihazın pesine düşmesek arayıp soran da olmadı.!
Biraz ısrarcı olunca cihazın tamir olamayacağını para iadesini yapacaklarını belirtiler.

Bende seçim hakkımı kullanmak istiyorum dediğimde Ürünü bizden alınmamış yenisini veremeyiz denildi.

Hemen Karaca genel merkezinin bulunduğu Istanbul Şişlide ki THH E-Devlet üzerinden başvuruda bulundum.

Görülen davada ürünün ayıplı olduğu misliyle değişimine karar verildi.

Karar bize tebliğ edildikten sonra Karacayı tekrar aradık. ( Müşteri hizmetlerine ulaşması cidden sorunlu)
Bir şekilde muhatap bulduk THH kararı olmasına rağmen bize tekrardan para iadesi teklif ettiler.
Ortada kazanılmış hakkımız olduğu için tabiki kabul etmedik.

İtiraz süresi olan 15gun bekleyip tekrardan Karacayı aradık.
THH Kararının uygulanmaması halinde 3 gün içinde Icraya başvuracağımızı belirtip görüşmeyi bitirdik.

Ertesi gün bizi arayıp ürünün üst modelinin tarafımıza gönderileceğini belirttiler.

THH kararına uymamakta direnen firmalara icra kartını göstermekten çekinmeyiniz.

Screenshot_20230429_224242_Messages.jpg

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Başkan geçmiş olsun kulağına küpe olsun illa marka alacaksan yaygın servis i olan Bosch yada Philips al kötünün iyisi iyidir
Karacanın en son pazarlama taktiği olarak yaptığı fiyat indirimini sineye çektirip ücret iadesi yaptığı uygulamadan sonra yanına yaklaşmıyorum. Ürünü düşük bir fiyata çektiler, her yerde bedava reklamlarını yaptırdılar, ardından ürünleri göndermediler.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,652
59
Bir üst modelle değişim yapılarak yenisi gönderilen ürünümüzü teslim aldık.

20230503_214339.jpg

20230503_214322.jpg
Güle,güle kullanın çoşkun kardeşim sen yazınca aklıma geldi benim gelin hanın,da bu üründen aynı zamanda almıştı ve aynı sorun ondada vardı servise gönderdi ama yapılmamış geri geldi ürün bakayım ne yapacak bi sorayım olmassa senin yaptığın gibi yapsınlar üst modelini göndersinler söyleyeyim . :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt