Kara avcılığına gönül verip yeni başlayan ve başlayacaklar için Bilinmesi Gerekenler

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Zevk için spor için avlanmaya karşıyım doğada yalnız yaşarsın yada medeniyetten uzaksındır o zaman yaşamak ve hayatta kalmak için avlanırsın yaban hayvanlarını ağaçları doğayı yok ettiğimiz için dünyanın dengesini bozduğumuz için hastalıklar virüsler çoğaldı biz insanoğlu olarak başımıza gelen hiçbirşeyden ders almıyoruz.. doğa ana bizi uyarıyor biz görmezden geliyoruz önlem almıyoruz dikkat etmiyoruz alışkanlıklarımızı değiştirmiyoruz...

Aarslan Çevrimdışı

Aarslan 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
220
33
Benim örümcek fobim olmasına rağmen çevremde gördüğümde ya ben uzaklaşıyorum yada uzaklaşamayacağım yerdeyse yanımda kim varsa öldürmeden dışarı atmasını söylüyorum.Bu kendisine avcı diyen yabaniler yaşadıkları yerden uzaklaşıp hayvanların doğasına yani evlerine gidip onları vurup öldürüyor sen sadistsin katilsin başka açıklaması yok bunun boşuna spor vs. diye kılıf uydurmayın!

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Bence avlayacak olan kisilere 30 dk verelim. Ormanın icinde kaçabildikleri kadar kaçsın. Sonra bizde onları avlayalım. Güzel spor olur. Ne dersiniz?

#ÇünküAvCinayettir
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ihale olmasi neyi ifade ediyor anlamıyorum bu işi bilen varsa açıklasın madem spor dalı niye ihale olsun enteresan
18 geyik ihaleye çıktı 500 bin TL üzerinde bir fiyata hayvanları zevkleri için öldürecekler☹
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

İster zevk olsun, ister yemek için olsun avcılığın kalkması lazım. Hiç bir zararı olmayan hayvanları vurmak nedir ya? Kekliklerin bilinçsiz avlanmasından dolayı ülkede keneler fink atıyor. İnsanoğlu her zaman ki gibi kendi sonunu kendisi hazırlıyor.
Umut Barış Umut Barış

Şu ölüm şekillerine bakarmısın rica etsem.

#AvcılıkCinayettir alınan alınsın, kimse de kusura bakmasın nokta.
Zevk için spor için avlanmaya karşıyım doğada yalnız yaşarsın yada medeniyetten uzaksındır o zaman yaşamak ve hayatta kalmak için avlanırsın yaban hayvanlarını ağaçları doğayı yok ettiğimiz için dünyanın dengesini bozduğumuz için hastalıklar virüsler çoğaldı biz insanoğlu olarak başımıza gelen hiçbirşeyden ders almıyoruz.. doğa ana bizi uyarıyor biz görmezden geliyoruz önlem almıyoruz dikkat etmiyoruz alışkanlıklarımızı değiştirmiyoruz...

Bence SPOR İÇİN AVLAYACAK olan kisilere 30 dk verelim??Ormanın icinde kaçabildikleri kadar kaçsın?? Sonra bizde onları avlayalım?? Güzel spor olur mu:kas Ne dersiniz? böyle spora katılınır mı :hihi

#ÇünküAvCinayettir

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt