Kapasitör

A Çevrimdışı

Alper

Yeni Üye
2 Ağu 2016
6
Klimaların dış ünitesinin bana göre en sık arızalanan bu parçasının fiyatının ( nın nınnının diye gitti cümle ) bu kadar pahalıya değiştirilmesini anlayamıyorum. Elektrik bilgisine sahip araştırmayı az da olsa bilen birisine yapılmaya çalışılan bu kazığın açıklaması var mı? 14TL ye satılan 55+6 dual kapasitörün fiyatına 50TL diyip montaj için 80TL isteyen servise ne demek gerekiyor. Kusura bakmayın biraz kızgın yazmış olabilirm ama sizin düşüncelerinizi varsa benim yanlışımı öğrenmek istiyorum. Bir elektrik fişini değiştirmekten öteye gitmeyen bu servisin 14 TL den 130TL ye çıkmasını kabul edemiyorum bir türlü. Hatta ve hatta nazım geçtiği birisine sorduğumda abi bizimkilerin kalitesi farklı diyor. Halbuki geçen sene değiştirdi üstündeki marka ile 14TL yazanın markaları aynı. Yalancıya yalancı diyemiyorum o yüzden size yazayım istedim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,571
Cvp: Kapasitör

Alper Kardesım Elınden Is Geldıgı Zaman Zaten Ustayı Eve Cagırmamak Gerekır

Hem Elektrık Hemde Mekanık Uzerıne Egıtım Var O Sebeple Cogu Isımı Kendım Yaparım

Ustaları Savunmak Adına Yazmıyorum Bu Yazacagımı ama Gıder Malıyetlerı Gercekten Cok Fazla

Mesala Kırvemın Elektrıkcı Dukkanı Var Haftalık 400tl kalfa Bulamıyor

Dukkan Kırası 14-15bın Elektrıgı Suyu Dukkanda Kullan Sarflar Derken Cıddı Rakamlar Ortaya Cıkıyor

14tl Malı 130tl Takmak Etık Degıl ama 20tl Kımse Gelıp Takmak ıcın Ugrasmaz

50-60tl Dese Ne Sıs Yanar Ne Kebap ama Kanaatkar Bır Toplum Olmaktan Cıktık Cıkıstık

Kalıte Olarak BırDegıl Dıyorsa Gececek O Islerı
Bu Tarz Urunler OEM Olarak Yapılır Basustune Etıketı Geç
Alsana Baska Marka Oldu.

Geri
Üst Alt