Kaliteli Su Arıtma Cihazı ve Filtre Tavsiyeleri

RUHİTAN Çevrimdışı

RUHİTAN 

Aktif Üye
11 Tem 2021
260
64
hocam diyorum ki avrupa kullanıyor , mucidi nasa zaten. membran filtre ile su micron boyutta saf hale getiriliyor.Bilinen bakteri ve virüslerin dahi geçemeyeceği boyutta süzülüyor.

sıkıntı zaten membran sonrası suyun kaybedilen mineral ve ph dengesi geri kavuşturulmasında başlıyor.Piyasa da bolca miktarda markalı markasız mineral ,ph ve detoks filtreler var.sağlıksız olan bunlar.Bu filtrelerin içeriğinde neler var belli değil.

Burada karşımıza etkinliği ve kalitesi kanıtlanmış filtreler çıkıyor ki bunlar omnipure , biocera, fluxtec ( putetron t300 ), kmatriks, filmtec ve adı şimdilik aklıma gelmeyen bir sürü marka var. Bunun adı reklam olmuyor.

ben de epey geri kaldım , zamanında çok araştırdım.Çetin beyle tanıştım ve artık araştırmayı bıraktım? ne zaman ihtiyaçım olsa WhatsApp ndan yazı veririm.

Kendisini dh a ve buraya ben davet ettim.Ancak yoğunluk tan kendisi burada pek vakit geçiremiyor ,aslında bu birazda bizim forumun su arıtmalara ilgisizliğinden kaynaklı.Dh da ciddi şekilde araştırıp soruşturan ve merak edip danışan popülasyon mevcut.Ben yine kendisini buraya da davet ederim ,gerekli açıklama ve aklınıza takılanları en basit şekilde açıklar.

Sadece şunu diyeyim plastik şişelere güvenmeyin , şu an çeşmeden direk su içemediğimiz sürece en güvenir sistemler yine kaliteli su arıtma sistemleri olacaktır.

hem boşuna dememişler hocam taşıma suyla değirmen dönmez diye.Bir kere alıyorsunuz çaya, yemeğe , meyve sebze yıkamaya kadar kullanıyorsunuz.?
Bugün ben de taktırdım ama hala tereddütteyim... Bu sayfalardaki videoları izledikten sonra kafam iyice karıştı. Türkiye'de sağlıklı bilgiye ulaşmak kesinlikle çok zor... Örneğin ilçelerde sularımızı kime veya hangi emin olabileceğimiz ya da güvenebileceğimiz kuruma analiz ettireceğiz ki? İşimiz şansa kaldı bence...

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Bugün ben de taktırdım ama hala tereddütteyim... Bu sayfalardaki videoları izledikten sonra kafam iyice karıştı. Türkiye'de sağlıklı bilgiye ulaşmak kesinlikle çok zor... Örneğin ilçelerde sularımızı kime veya hangi emin olabileceğimiz ya da güvenebileceğimiz kuruma analiz ettireceğiz ki? İşimiz şansa kaldı bence...
Abi il sağlık müdürlüklerinde yapılıyor

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,072

merhaba ,

videolar bitmez bilği edinmek ?

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt