Kaliteli su aritma cihazı tavsiye

M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
186
22
Merhabalar su aritmayi ciddi ciddi düşünmeye başladım eve ihlas geldi supurge tanıtımında arıtma dan da bahsetti biraz ama 25000tl mi ne fiyat verdi fiyat aşırı fazla geldi kaliteli uygun fiyatli ne alabilirim ve ayrıca tüm dairenin kirecini önleyecek bir filtre varmıdır bursa nilufer de çeşmelerden sudan çok kireç akıyor

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,676
sebeke bağlantısına sadece reçine ve ön filtre takarak yabancı partükülleri ve kireçi tutabilirsiniz.

sudaki-kireci-gideren-filtreler-aktif-karbon-ve-recine-filtresi.jpg

Sıralama olarak yaparsan işini görür. İlk başta reçinenin tadı ve kokusunu alırsınız bir müddet sonra ortadan kalkar.

1. 5mikron sediment filtre
2. Aktif karbon
3. Reçine

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Muhammet Acı 

Aktif Üye
21 Tem 2022
186
22
sebeke bağlantısına sadece reçine ve ön filtre takarak yabancı partükülleri ve kireçi tutabilirsiniz.

Sıralama olarak yaparsan işini görür. İlk başta reçinenin tadı ve kokusunu alırsınız bir müddet sonra ortadan kalkar.

2. Aktif karbon
3. Reçine
Bu işi bursa da yapan birileri varmi yada hazir ürün alıp su tesisatçısı mı çağırayım tesisatın başına reçine ön filtre takıcam içme suyu için mutfak tezgahı altına karbon filtre ve başka ne takmam gerekiyor

2. Aktif karbon
3. Reçine
Biraz araştırdım saatten sonrasına dediğiniz üçlü filtre takılıyor tezgahın altına da ekstra su arıtma cihazı takılıyor 5li filtre falan tezgah altına çok gerek varmi diye düşünüyorum şuan bide 3lü filtre yi dogalgaz saatinin yanına çektirsem komşular bir şey yapar mı diye aklı mi kurcalıyor

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,676
Bu işi bursa da yapan birileri varmi yada hazir ürün alıp su tesisatçısı mı çağırayım tesisatın başına reçine ön filtre takıcam içme suyu için mutfak tezgahı altına karbon filtre ve başka ne takmam gerekiyor

Biraz araştırdım saatten sonrasına dediğiniz üçlü filtre takılıyor tezgahın altına da ekstra su arıtma cihazı takılıyor 5li filtre falan tezgah altına çok gerek varmi diye düşünüyorum şuan bide 3lü filtre yi dogalgaz saatinin yanına çektirsem komşular bir şey yapar mı diye aklı mi kurcalıyor
Bu filtreleri genellikle su saattinden hemen sonra takılıyor.
Ben 5mikron 2 adet filtreyi bina depo girişinin hemen önüne koydum.

kartuşları hazır halde alıp sucuya montajlatabilirsin.

istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,073
İhlas su arıtma cihazı konumuzda geçince gülmek geldi .
Komşu tutturdu ihlas su arıtma cihazı tanıtımı için gelecek sende gel dedi
Gelmek istemedim tutturdu sende gel .
Konuşuyor sonra mehşur ( videodaki ) cihazı çıkardı güleceğim gülemiyorum komşuya kaş göz işareti yapıyorum .
Satış taktıkları ürün çeşitleri ile fiyat konuşuldu .
Tutamadım kendimi bir inceleyelim düşünelim dedim .
Komşuya bu alt videoları gösterdim .
Belki bu videodaki gibi satış taktığı ile gitmese daha inandırıcı olacak .

Gerçekler . :dinle:dinle:dinle

Geri
Üst Alt