Kablosuz Kulaklık Tavsiyesi

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Selam arkadaşlar kablosuz kulaklık almayı düşünüyorum Malum apple ın airdropsu bayağı pahalı geçen hafta dedeme bu üründen aldım ses kalitesi iyi ama basslar dolgun değil çoğunlukla tizler çok çıkıyor ben bunu almayı düşünüyorum aranızda bu üründen kullanan varmı bass özellikli yazıyor acaba gerçekten bassları dolgunmu

ERSAN.NET Çevrimdışı

ERSAN.NET 

Aktif Üye
19 Haz 2019
179
41
powerbeats kullanıyorum bence kablosu yok gibi :) öneririm. tavsiye etmem çünkü sen kullanırsan herkes kullanırsa dışarda yan yana gelince millet aynı şirkettemi çalışıyorsunuz der :) powerbeats yüksek ses kalitesi içerde disco var :clap2

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bu fiyata bas olsa bile ya pil olmaz ya da güçlü bağlantı. Ürün hakkında bir inceleme izlemeden söylüyorum tabi.
Bütçe düşükse, kablosuz sevdasından vazgeçmeli.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
powerbeats kullanıyorum bence kablosu yok gibi :) öneririm. tavsiye etmem çünkü sen kullanırsan herkes kullanırsa dışarda yan yana gelince millet aynı şirkettemi çalışıyorsunuz der :) powerbeats yüksek ses kalitesi içerde disco var :clap2
ilk kez duyuyorum bu markayı :clap:clap
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bu fiyata bas olsa bile ya pil olmaz ya da güçlü bağlantı. Ürün hakkında bir inceleme izlemeden söylüyorum tabi.
Bütçe düşükse, kablosuz sevdasından vazgeçmeli.
Bende kararsızım açıkçası zaten bilmiyorum ne yapsam kablosuz isteme sebebim motora bindiğimde müzik dinlemek veya iş esnasında telefon şarjda oluyor mesela tak kulaklığı dinle müziğini.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,554
Xiaomi Redmi Airdots önerebilirim. fiyatına gore gerek pil performansi, gerek ses kalitesi guzel.
kutusuda oldukça şık. (aktif kullaniyorum)

tek eksi yönü telefon gorusmelerinizde ses karşı tarafa çok derinden gitmesi.

saglam saticidan al istersen link atarim
cunku piyasada orjinalinden cok cakmasi var.
ayirt etmende pek mumkun degil ( ince ayrintilari bilmiyorsan )

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Xiaomi Redmi Airdots önerebilirim. fiyatına gore gerek pil performansi, gerek ses kalitesi guzel.
kutusuda oldukça şık. (aktif kullaniyorum)

tek eksi yönü telefon gorusmelerinizde ses karşı tarafa çok derinden gitmesi.

saglam saticidan al istersen link atarim
cunku piyasada orjinalinden cok cakmasi var.
ayirt etmende pek mumkun degil ( ince ayrintilari bilmiyorsan )
İyi olur ahmet sevinirim valla ya.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Apple + Beats Audio :hihi

Şarjdayken Bluetooth kullanmak şarjı yavaşlatmaz mı? :sirit
Yavaşlatırda eczanede çalışırken müzik hoşuma gidiyor bizim eczane farklı bi eczane arabesk bile dinliyoruz :haha1:haha1:haha1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt