Kablosuz hoparlör tavsiyesi

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
resimde küçük gözüküyor olabilir.boyutlarını göremedim
benim daha önce düşüdüğüm tv sj850 de ses gücü 40 w yazıyordu.tv nin içindeki hoparlörler daha mı büyük oluyor :)
Sözüm tabii ki sana değil,ama lg'de ses olarak 40 watt olması fena değilmiş,bizim gariban vestelde surround olduğu halde 12w (47pf9090) :) köydekinin ise 8 watt :) ,bu arada köydeki amfideki hoparlörlerim ise 30wattır ,ama kabin boyutu 40x20x20 cm(orjinaldir)
Belkide onun için "vestelin sesi iyi değil " diyorlardır :)

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Sevgili beyzabetül'ün konuyu dağıtacağım umut ama,bir gün bizim Çankayaya gittim,bir arkadaşa oto teyp alacağız,dikkatimi çekti,bir hoparlör,aldım şöyle bir bakıyorum ,satıcı (S) ben (B)
S - abi elindeki 80 watt çıkış verir
B- vallamı (şaşkınlık ifadesiyle baktım yüzüne)
S- evet,inanamadın değil mi (sırıtarak)
B- el kadar hoparlör,ama inandım zaten kutusunda da yazıyor 80w diye(gülerek)
S- onun 120w da var,istersen
B- yok almayayım,sağol,çinliler yapıyor aga, bundan çok sattınmı 80w diye :)
S- ohooo,dünya kadar :haha1
Sözüm tabii ki sana değil,ama lg'de ses olarak 40 watt olması fena değilmiş,bizim gariban vestelde surround olduğu halde 12w (47pf9090) :) köydekinin ise 8 watt :) ,bu arada köydeki amfideki hoparlörlerim ise 30wattır ,ama kabin boyutu 40x20x20 cm(orjinaldir)
Belkide onun için "vestelin sesi iyi değil " diyorlardır :)
şuan kullandığım 20w bana yetmiyor :)

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
o ne öyle 5 watt neye yarar :) kulağımın içinde bile sesını duymam :)

araştırma yaptım.bunun kullanıcıları bayağa memnunmuş.markayı ilk defa duydum.sizce nasıl?

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

yani evin her yanında kullanmak istediğimden Bluetooth hoparlör isityorum.bunlarda soundbar olmadığından sanırım bas vurmuyor.ama yınede ses kalitelı olmasını isterım.
28 çekirdek ibaresini gördüm ürünün çöp olduğunu anladım :)
hocam bu aletlerde zaten tek hücreli 3.7 volt lipo pil bulunur ve çoğunda da smps yoktur. bunlardan 5 10 watt anca çıkar. 40 watt zaten şişirme.
yok haberin olsun diyorum. çünkü 40 watt bi amfi koca bi akü ister kendine.
arkadaşlar evinizdeki kablolu ses sistemleri iyi ise google amcada bi sürü bt kitleri var. benim gibi radyolu sd kartlısını ya da düzünü alabilirsiniz. hepsi iş görür. araç içi olanlara bi de 12 v adaptor lazım. ama 12 v şart değil zaten içlerinde 7803 var. 3 volta kadar çalışabiliyorlar. hatta daha az ısınırlar :) ama sadece plaket şeklinde olanlardan uzak durun. onlar özellikle şebeke ortamında sorun olabiliyor.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
28 çekirdek ibaresini gördüm ürünün çöp olduğunu anladım :)
hocam bu aletlerde zaten tek hücreli 3.7 volt lipo pil bulunur ve çoğunda da smps yoktur. bunlardan 5 10 watt anca çıkar. 40 watt zaten şişirme.
yok haberin olsun diyorum. çünkü 40 watt bi amfi koca bi akü ister kendine.
arkadaşlar evinizdeki kablolu ses sistemleri iyi ise google amcada bi sürü bt kitleri var. benim gibi radyolu sd kartlısını ya da düzünü alabilirsiniz. hepsi iş görür. araç içi olanlara bi de 12 v adaptor lazım. ama 12 v şart değil zaten içlerinde 7803 var. 3 volta kadar çalışabiliyorlar. hatta daha az ısınırlar :) ama sadece plaket şeklinde olanlardan uzak durun. onlar özellikle şebeke ortamında sorun olabiliyor.
ama hepsiburada kullanıcı yorumları olumlu gözüküyor
evimde ses sistemi 2+1 kablolu creative var.orta halli birşey.

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
ama hepsiburada kullanıcı yorumları olumlu gözüküyor
evimde ses sistemi 2+1 kablolu creative var.orta halli birşey.
hb yorumları ile iş yapıyorsanız bence çoook yolunuz var demektir. onlar maaşlı yorumcu. 2011 yılında p4 anakart için "mükemmel daha hızlısı yok diyen " yorum görmüştüm. p4 diyorum. çıktığı devirde bile leşliği yüzünden "pain4" diye dalga geçilen meşhur intel kazzığı.
ben size matematiksel olarak imkansızlığını söylüyorum. o aletler en fazla yarım kilo tutuyor. yarım kiloluk bi üründe 40 wattlık değil ses ssitemi hoparlörü bile zor bulunur. çünkü en kötü 40 watt hoparlör 300 gramdan fazla. ki ona yapılacak amfinin soğutması, ve pilin ağırlığı da hariç. yani nerden baksanız bi 300 gram da pil lazımdır ona. 50 gramlık lityum piller 5 watt falan veriyor anca. onu geçtim 28 işlemci nedir yahu? 28 çekirdekli amd işlemci bile yok:)

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
hb yorumları ile iş yapıyorsanız bence çoook yolunuz var demektir. onlar maaşlı yorumcu. 2011 yılında p4 anakart için "mükemmel daha hızlısı yok diyen " yorum görmüştüm. p4 diyorum. çıktığı devirde bile leşliği yüzünden "pain4" diye dalga geçilen meşhur intel kazzığı.
ben size matematiksel olarak imkansızlığını söylüyorum. o aletler en fazla yarım kilo tutuyor. yarım kiloluk bi üründe 40 wattlık değil ses ssitemi hoparlörü bile zor bulunur. çünkü en kötü 40 watt hoparlör 300 gramdan fazla. ki ona yapılacak amfinin soğutması, ve pilin ağırlığı da hariç. yani nerden baksanız bi 300 gram da pil lazımdır ona. 50 gramlık lityum piller 5 watt falan veriyor anca. onu geçtim 28 işlemci nedir yahu? 28 çekirdekli amd işlemci bile yok:)
banada maaş versınler bende olumlu yazayım :)
peki öneriniz nedir ?yani bana şu marka model önerebilirmisiniz?

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
ya marka gereksiz. size sadece sesi ileticek bi şey lazım.

bunların içindenm herhangi birini alabilirsiniz. ama tavsiyem yanlarında bi de adaptıor almanız. enerjiyi ondan vermeniz. ses sisteminin içindeki trafodan güç alınca osilasyon yapıyorlar. bunu alığp ses sistemine gömebilirsinz. son attığım özellikle kutulaması çok kolaydır. ben 2 siniş de kullandım.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
ya marka gereksiz. size sadece sesi ileticek bi şey lazım.

bunların içindenm herhangi birini alabilirsiniz. ama tavsiyem yanlarında bi de adaptıor almanız. enerjiyi ondan vermeniz. ses sisteminin içindeki trafodan güç alınca osilasyon yapıyorlar. bunu alığp ses sistemine gömebilirsinz. son attığım özellikle kutulaması çok kolaydır. ben 2 siniş de kullandım.
bunlardan birşey anladıysam ne olayım.googleden baktım hdd markası çıktı

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
ya orda linkler verdim tıklarsanız hangisi uygunsa alabilirsiniz. ama yöneticiler sağolsun linkleri farklı puntoda yapmamış :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

cocaine Çevrimdışı

cocaine

Aktif Üye
1 Haz 2019
161
32
Ultimate ears boom 3 tavsiye ederim kullaniyorum cok coskulu komsu cildirtan :) ha fiyati tuzlu gelir o ayri

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
aynen baktım 900 tl :) çok pahalı

başka önerı beklıyorum
ya siz dedeiğim konusyuı gözden geçirdiniz mi? bi adaptor ve o bomba ile evinizdeki sisteme toplam 75 tl ye mal edersiniz. ben kullanıyorum aynı modülleri. gayet iyi. üstüne pc de bt portu varsa özellikle kumandadan film geçişi vs de yaptırıyor

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
ya siz dedeiğim konusyuı gözden geçirdiniz mi? bi adaptor ve o bomba ile evinizdeki sisteme toplam 75 tl ye mal edersiniz. ben kullanıyorum aynı modülleri. gayet iyi. üstüne pc de bt portu varsa özellikle kumandadan film geçişi vs de yaptırıyor
bunları nıye eklediğiniz anlamamıştyım.ondan es geçtim.hem bunlarla nasıl yapacağımıda bilmıyorum
bt port nedır onuda bilmıyorum.ayrıca verdiğiniz linklerdeki araç gereçleri hesapladım toplam 280 tl falan yaptı..75 tl ye nasıl mal ediyoruz :)

yolgezer Çevrimdışı

yolgezer

Aktif Üye
2 Haz 2019
398
1561127902412.png

ekstradan şunu alıcaksınız. adaptoru bu şekilde görüldüğü gibi bağlayacaksınız. bu sayede o aparata çalışacak. onu da ses sistemine bağlayacaksınız. o zaman çalışır.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri