Kablosuz Ekran Yansıtma Sorunu

T Çevrimdışı

Turuk46

Yeni Üye
13 Ocak 2021
1
22
Merhaba Vestel 42PF9060 model TV var dahili wifi olmadığı için wifi dongle aldık fakat bir türlü ekran yansıtma (wireless Display) yapamadım kaynak menüsünde ismi bile çıkmıyor servis menüsünde burada çıkıyor ama kapalı durumda bunu açmanın bir yolu yok mu ne yapabiliriz yardımcı olur musunuz

IMG_20210113_145943.jpg

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Yanlis hatirlamiyorsam wifi dongle ile widi baglantisi kurulmuyordu,profil dosyanizi paylasirsaniz yardimci olmaya calisirim..veya dlna üzerinden halledebilirsiniz bazi islemleri,wifi ihtiyaci yok..

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Yanlis hatirlamiyorsam wifi dongle ile widi baglantisi kurulmuyordu,profil dosyanizi paylasirsaniz yardimci olmaya calisirim..veya dlna üzerinden halledebilirsiniz bazi islemleri,wifi ihtiyaci yok..

Dongle ile wi-di olur ama TV'de bunun açık olması lazım.
Bizde de 42PF7175 var, dongle takınca kaynak menüsüne Wireless Display direkt geliyordu.

Yazılım tarafında bunun desteğinin sağlanmış olması lazım.
Ki 42PF9060 da oldukça güzel bir TV idi benim hatırladığım.

Ama Vestel ve kullandığı donanım altyapısından çok bir şey beklemeyin derim.

Bunun yerine bir Xiaomi Mi Box S ya da Google Chromecast (Orjinalini) alın, sıkıntısız deneyim yaşayın;

R Çevrimdışı

Roceko

Yeni Üye
5 Eyl 2022
5
56
Merhaba, yeni aldigim Vestel55u9600 TV de ekran yansıtma da sorun yaşıyorum bazen yansıtma oluyor, bazen TV yansitma yapıyor görüntüyü yansıyınca yeşil ekran oluyor, bazense TV yı hiç görmüyor telefonum. Yardım rica edebilir miyim

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt