KabloNet tavsiye eder misiniz?

G Çevrimdışı

garaalex

Yeni Üye
10 Ağu 2019
16
33
Herkese merhabalar arkadaşlar. Forum'a yeni üye oldum. Tavsiyelerinizi istiyorum.
ADSL veya KabloNet gibi modem bağlantısı kurmak istiyorum. İstanbulda ikamet ediyorum.
Daha önceden Türknet, Türk Telekom, Millenicom gibi aldığım hizmetler oldu. Açıkcası pek memnun değildim.

Uydu üzerinden internet bağlantısını tavsiye eder misiniz? Bilindik issler yerine kablonet uydunet gibi hizmetlerden memnun musunuz?
AKN, Upload/Download hizmetlerini belirterek aldığınız hizmetleri yorumlarsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim saygılar

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Bende yeni Kablonete geçtim Ttnet taahhütünü yakıp ?

100mbps hız 250gb kota + Kablo Tv Üst Paket + Altın Sinema Paketi + Netmaster İnfinity 401 modem + İ kutu

24 ay taahhütlü ilk ay bedava , diğer aylar ayda 105 TL

Gök Kurt Çevrimdışı

Gök Kurt 

Aktif Üye
9 Eki 2018
129
11 yıldır kullanıyorum cok memnun. Müşteri hizmetleri'nin ilgi alakasıda mükemmel. Vasat kullanıcılar için Kablonet kesinlikle tavsiye ederim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Ben hostumu bile kendim kurmak istiyorum,ki kurdumda ama aktarmadım web sitemi ,düşün yani :)

A Çevrimdışı

adanaserver

Aktif Üye
15 Tem 2019
156
39
Kendi modemini kullandırmayan hizmet sağlayıcıları tavsiye etmiyorum. (Fiberde kullandıran yok diye biliyorum.)

A Çevrimdışı

Ali-M 

Türksat Kablonet'e dair herşey.
Yeni Üye
31 Eki 2019
4
Kendi modemini kullandırmayan hizmet sağlayıcıları tavsiye etmiyorum. (Fiberde kullandıran yok diye biliyorum.)
Kendi modemini kullandırmayan derken dünyada zaten kablolu bağlantı üzerinden internet hizmetini destekleyen belli başlı modemler var. Demek istediğin modemi kiralamadan kullanmaksa modemi abone merkezlerinden uygun fiyata satın alabilirsin ve kiralama bedelini düşürebilirsin.
Mesela burada bulunan tv + internetli kampanyalardan 9 tl kiralama bedeli düşebilirsin. Benim tavsiyem kablonet modemini satın almanız.
kampanyaları ve cihazları hakkında merak ettiğin herşey sitede mevcut.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri