JVC 55" 4K TV LT-55VU6905T HAKKINDA BİLGİSİ OLAN? 2649TL

L Çevrimdışı

LynXMaSTeR 

Aktif Üye
16 Ocak 2020
144
Oha diyorum kusura bakmazsanız
2799a aldım bu fiyat çok iyi. Bu tvyi şiddetle öneriyorum.
Koa moition denen bir ayarı var. Ben futbol oyunlarında kapatıyorum. Gerek olmuyor bu ayara. Filmlerde iyi iş görüyor. Regal 55R7540UA tvde bu ayar yok . Regal 55R7540UA da oyun yönünde daha üstün bence.

2799 a ne zaman nereden aldınız. 2999 tl den aşağı bulamadım ben.
Fotoğraf istanbulda çekilmiş sanırım.

S Çevrimdışı

Stargate0404

Aktif Üye
26 Ara 2017
91
kardeşim istanbuldan aldı geldi, kurulum için servis kaydı açtırdım ama kaç günde geri dönerler acaba, bir an evvel gelseler çok iyi olur :)
1 günde kurulum olur.
Bu arda memleketimde şu anda enkaz altında kalan köylülerim kurtarılıyor.Arkadaşım eşi çocuğu ve eşi de 7 aylık hamileymiş. Konu dışı fakat çok üzgünüm.
Dualarınızı esirgemeyin.
Gezin /maden /Elazığ

L Çevrimdışı

LynXMaSTeR 

Aktif Üye
16 Ocak 2020
144
1 günde kurulum olur.
Bu arda memleketimde şu anda enkaz altında kalan köylülerim kurtarılıyor.Arkadaşım eşi çocuğu ve eşi de 7 aylık hamileymiş. Konu dışı fakat çok üzgünüm.
Dualarınızı esirgemeyin.
Gezin /maden /Elazığ

cumartesi günü çalışıyolarsa çok iyi olur, beklememiş olurum.
çok büyük geçmiş olsun. biz de 1 haftadır sallanıp duruyoruz. az önce de sallandık.
Balıkesir/Merkez

B Çevrimdışı

bugra7

Aktif Üye
15 Ocak 2020
57
2400tl mi?? gerçekten çok iyi fiyat.. ama bu farklı fiyat politikası gerçekten garip.

M Çevrimdışı

mu5tafa 

Aktif Üye
17 Haz 2018
235
36
Bizim bim de hala var ama fiyat 2999 tl. Özellikle bu sayfayı açtım gösterdim 2399 dan verirseniz hemen alayım dedim hiç oralı olmadılar. Aynı tv ye 600 tl fazla vermek içime sinmedi açıkcası. Siz tok satıcıysanız ben de tok alıcıyım. Acelesi yok..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt