JVC 50VU73T smart uygulama sorunu

elcapitano Çevrimdışı

elcapitano

Aktif Üye
18 May 2018
200
33
sorunu sanırım çözdüm arkadaşlar. internet ayarını değiştirince sorun düzeliyor. yani kabloluysa kablosuza, kablosuzsa kabloluya geçirin.

İ Çevrimdışı

İzmirhigh

Yeni Üye
25 May 2018
29
42
Arkadaşlar fabrika ayarina alip sifirladim tv yi bunu yapmaktaki amacım ağ ayarlarında wifi (kablosuz) seçeneği cikmiyordu.Neyse onu halletimde tv kanalları çıkmıyor sinyal yok tv nin uydu alicisini kullanıyordum.Yardim edin

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
43
geçmiş, öne çıkanlar, uygulamalarım

butonları üzerindeyken ok tuşuna basıp tıklama yaptığınızda menüyü daraltıyor, genişletiyor.

o zamana denk gelmiş olmayın_? =)

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Arkadaşlar fabrika ayarina alip sifirladim tv yi bunu yapmaktaki amacım ağ ayarlarında wifi (kablosuz) seçeneği cikmiyordu.Neyse onu halletimde tv kanalları çıkmıyor sinyal yok tv nin uydu alicisini kullanıyordum.Yardim edin

merkezi sistem uyduysa anten seçeneklerinden dseq olanı seçeceksin (çoklu uydu resmi olanı)

TamirciÇırağı Çevrimdışı

TamirciÇırağı

Aktif Üye
19 Eki 2018
59
31
Menü+kurulum+dizeq anahtarı + yeşil tuşa basıp cihaz hafızasındaki kanal listenizi yükleyip kontrol edeermisiniz?

Geri
Üst Alt