JVC 50VU73T smart uygulama sorunu

elcapitano Çevrimdışı

elcapitano

Aktif Üye
18 May 2018
200
33
Uygulamalar menüsü boş geliyor ancak kumandadan netflix ve youtube uygulamalarını açabiliyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

IMG_20181021_153235.jpg

elcapitano Çevrimdışı

elcapitano

Aktif Üye
18 May 2018
200
33
Kanal listenizi flash bellek içerisine kopyalayıp denemenizde fayda var bence

biraz daha araştırayım son çare olarak öyle yapıcam artık.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

tvyi sıfırladım. bu seferde sayfada bir hata oluştu ve sunucudan yanıt gelmiyor. lütfen tekrar deneyin hatasını aldım. kumandadan girebiliyorum ama.

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
biraz daha araştırayım son çare olarak öyle yapıcam artık.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

tvyi sıfırladım. bu seferde sayfada bir hata oluştu ve sunucudan yanıt gelmiyor. lütfen tekrar deneyin hatasını aldım. kumandadan girebiliyorum ama.

Çalışma vardır.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba,
genelde internet sunucusu ile alakalı sorun olarak karşımıza çıkabiliyor, bizde ilk kurulum veya yazılım atarak bu sorundan kurtulabiliyoruz, arada modemi de resetle bazen modem şişiyor iletişimde problem oluyor
saygılar

elcapitano Çevrimdışı

elcapitano

Aktif Üye
18 May 2018
200
33
Merhaba,
genelde internet sunucusu ile alakalı sorun olarak karşımıza çıkabiliyor, bizde ilk kurulum veya yazılım atarak bu sorundan kurtulabiliyoruz, arada modemi de resetle bazen modem şişiyor iletişimde problem oluyor
saygılar

uygulamalar menüde hiç gözükmüyor hocam ama kumanda üzerinden netflix ve youtube açılıyor o yüzden internet kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. fotoya dikkat ederseniz en solda jvc yazıyor. sorun yokken smart yazıyordu. bu soruna sebep olan ayarı bulamadım bir türlü.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
uygulamalar menüde hiç gözükmüyor hocam ama kumanda üzerinden netflix ve youtube açılıyor o yüzden internet kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. fotoya dikkat ederseniz en solda jvc yazıyor. sorun yokken smart yazıyordu. bu soruna sebep olan ayarı bulamadım bir türlü.
belirttiğim gibi ilk kurulum veya yazılım denemek lazım :)

Geri
Üst Alt