JVC 50VU73T Kullanıcılarına özel 3.62.13.0 sürüm MB130 yazılım

F Çevrimdışı

Facality

Yeni Üye
30 May 2018
6
45
Adem abi hayırlı günler bu yazılımı mb 130 anakartlı her ürüne yükleyebilirmiyiz mesela bende jvc 49" olan modelden var bunada yükleyebilirmiyim. Hayırlı günler cümleten.

K Çevrimdışı

Kashmir

Aktif Üye
23 May 2018
69
44
Orj sürümden sora renk ayarlarıyla baya oynayıp kendime göre baya iyi neticeler almıştım.
Sıkıntı belliydi Renk donukluğu renk kayması ten rengi ayarı olsun.
Bu sürüm için ayarlarda bayağı zorlanıyorum.Default ayarlarda kullanıyorum.
Renk menüsündeki fabrika ayarını.
Sıkıntı bulamadığımdan dolayı değiştirecek bişey bulamadım.:)
Benim dikkatimi çeken youtubedaki 4k videolar orj sürümde bi tık daha mı iyiydi sanki.
Sd ler de de görüntü biraz daha kötü.Sanki HD kanallar üzerinde baya bir çalışılmış ayarlar ona
göre yapılmış gibi.Yada bana öyle geliyor.Özellikle 4k hdr videoları deneyebilir mi arkadaşlar.
Menü farkı sıkıntı edilecek bir durum değil bence.Internet ve smartta bariz bir fark göremedim.
Adem bey nezninde Vestel çalışanlarına teşekkürlerler.
Adem Beye çok daha büyük teşekkürler...

.

GRAND1 Çevrimdışı

GRAND1

Yeni Üye
9 Haz 2018
8
53
Bence dosya inmemiş azizim :ok
Doğrudur..En sonunda hallettim..Yükledim yazılımı.. Kanalları kontrol ettim..TV yi tavsiyeniz üzerine almıştık ve genel anlamda memnunduk. Güncellemeden sonra görüntüde iyileşme var..Emeğinize sağlık..Sağlıcakla kalın.. ;-)

Bir de sanırım bu yazılımı vermiştiniz daha önce ancak ben yüklememiştim. Yüklememe gerek var mıdır?28036393_MB130_JVC_TURKIYE_YODA_V36240_SVN_257712full yazılım.xls

Geri
Üst Alt