Jola Von Strabon

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
ilk konu benden olsun. köpeğimi tanıtayım . köpeğim secereli bir rottweiler anası babası hatta 1900 yıllara kadar çoğu resimli olmak üzere bütün atalarını görebiliyoruz. 3 aylıktı onu aldığımda şuan 5 yaşında diyebiliriz. gerçekten ailemizin bir bireyi hepsi. jola için detaylı bilgi bu linkte var burası soy kötüğünün tutulduğu site bundan ayrı almanlar , dünya ve türkiye köpek ırkları federasyonuda kayıt tutuyor tabiki.

Baba :Hape vom Kümmelsee
... Hape-vom-Kümmelsee
BH , HD-frei ED Fre

q2gh6.jpg

Anne: Xira vom Calibra

HD-Frei ED-Frei

Jola : KIF-ROTT-0266

q2gly.jpg

q2gm7.jpg

M9pWaN.jpg

9voEDk.jpg

a1ambd.jpg

YOam7D.jpg

Dyrp0y.jpg

mJamW2.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Cvp: Jola Von Strabon

Bu, o videolarını izlediğimiz canavar değil mi?

Bir de azizim bu Xira vom Calibra gibi tanımlamalar bir ırkı mı ifade ediyor yoksa isim olarak mı geçiyor :alala:

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32

Ado' Alıntı:

Bir de azizim bu Xira vom Calibra gibi tanımlamalar bir ırkı mı ifade ediyor yoksa isim olarak mı geçiyor :alala:

şöyle söyliyim Xira köpeğin ismi '' vom calibra '' köpeğin üretilen çiftliğin ismi. mesela bizim köpeğimiz jola von strabon . Jola köpeğin ismi
''von strabon'' üretilen çiftlik ismi. aynı şekilde benim ürettiğim yavrularında isimlerinden sonra '' vom haus blacksea '' geliyor. evet bu arada videolardaki köpek hatta şöyle bitane show duruş videosu atayim.

buda youtube kanal linkim belki göz atmak istersiniz.

https://www.youtube.com/channel/UC_AeC7HNNRTHTWqmV5rRFCw/videos

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

clearidas' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Bir de azizim bu Xira vom Calibra gibi tanımlamalar bir ırkı mı ifade ediyor yoksa isim olarak mı geçiyor :alala:

şöyle söyliyim Xira köpeğin ismi '' vom calibra '' köpeğin üretilen çiftliğin ismi. mesela bizim köpeğimiz jola von strabon . Jola köpeğin ismi 
''von strabon'' üretilen çiftlik ismi. aynı şekilde benim ürettiğim yavrularında isimlerinden sonra '' vom haus blacksea '' geliyor. evet bu arada videolardaki köpek hatta şöyle bitane show duruş videosu atayim. 

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yvbk9C9ncgw&t=21s[/video]

buda youtube kanal linkim belki göz atmak istersiniz. 

https://www.youtube.com/channel/UC_AeC7HNNRTHTWqmV5rRFCw/videos?view=0&shelf_id=0&sort=dd

Azizim siz oldukça emek vermişsiniz bu işe, Aynı zamanda motor merakınızı da kanalınıza bakınca hatırladım.

Buna paralel aşağıdaki videoya göz atınca @Sota ya duvar yüksekliği ile ilgili hak vermemek elde değil :kop:

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
o video çok eski orası bizim evimizin çatısı kaldıkları yer değil orası . kaldıkları yer aşağıda evin yan tarafında. buraya sadece çıkarıyorum arada ben oturuyorum onlar yanımda dolanıyorlar.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
clearidas' Alıntı:
o video çok eski orası bizim evimizin çatısı kaldıkları yer değil orası . kaldıkları yer aşağıda evin yan tarafında. buraya sadece çıkarıyorum arada ben oturuyorum onlar yanımda dolanıyorlar.

Yok canım işin o kısmı anlaşılıyor da, yine de o mesafedeki duvardaki duruşları, aşağıdaki duvarda neler olacağına dair ipuçları içeriyor :kıskıs:

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Ado' Alıntı:
clearidas' Alıntı:

Yok canım işin o kısmı anlaşılıyor da, yine de o mesafedeki duvardaki duruşları, aşağıdaki duvarda neler olacağına dair ipuçları içeriyor :kıskıs:

evet tabiki ama o duvar 50 cm kaldıkları yerdeki duvar 1.85 :) birazcık fark var arasında.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Masallah 41.5 Kere

Bak Bır İç Cektım Sımdı Yerım Olsa Dırek Sahıplenmek Isterdım 1Tane :)uvar:

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Sota' Alıntı:
Masallah 41.5 Kere

Bak Bır İç Cektım Sımdı Yerım Olsa Dırek Sahıplenmek Isterdım 1Tane :)uvar:

her eve bir tane köpek lazım :) fazlası zor oluyor . şuan fazla köpeğim olduğu için açıkcası pişmanım birtane olsaydı iyiydi zaman pek yetmiyor fazlasına. ama yer yoksa evde köpek çok zor  ama kedi önerebilir :) köpek gibi olmasa da balıktan daha iyi dost olur :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Balık Iyıdır Iyı

Ses Yok Soluk Yok Huzur Verıyor Insana

Tek Sıkıntısı Hasta Oldugunu Sana Soyleyemez Oncesınde Fark Etmen Tedavıye Baslaman Lazım

Dıskılama Solunum Hızı Vucut Formu yada Renklerınde Degısıklıge Bakarak   :ok:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sota' Alıntı:
Balık Iyıdır Iyı

Ses Yok Soluk Yok Huzur Verıyor Insana

Tek Sıkıntısı Hasta Oldugunu Sana Soyleyemez Oncesınde Fark Etmen Tedavıye Baslaman Lazım

Dıskılama Solunum Hızı Vucut Formu yada Renklerınde Degısıklıge Bakarak   :ok:

Her şey iyi güzel de, sabah ''görüşürüz'' diyerek gittiğin balık, akşam yüzeyde yan gelip yatmış olunca morali bozuluyor insanın.

Bir kuşumuz öldü de 1 yıl derdini çektik vicdan azabıyla. ''Acaba bizden mi öldü'' diyerek zira sabah 7 de karı koca evden çıkıp o lanet olası iş temposu yüzünden gece 12 de dönünce artık strestenmi öldü, sıcaktanmı başka şeydenmi bilmiyoruz.

Bir can'a sebep olmak kötü be abi.

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
@sota balık konusu da canlansa fotolar görsek balık konusunda da merak var uzun süre akvaryumumda olmuştu biraz uğraştım senin balıkları da merak ediyorum .

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
clearidas' Alıntı:
@sota balık konusu da canlansa fotolar görsek balık konusunda da merak var uzun süre akvaryumumda olmuştu biraz uğraştım senin balıkları da merak ediyorum .

Azizim aslında @sotanın paylaşımlarından alacağım gaz ile bir ufak akvaryuma bile göz kırpabilirim :kıskıs:

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Ado' Alıntı:
clearidas' Alıntı:

Azizim aslında @sotanın paylaşımlarından alacağım gaz ile bir ufak akvaryuma bile göz kırpabilirim :kıskıs:

bende düşünüyorum tekrar ufak bir akvaryum açıkcası :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri