Jbl bar 2.1 bluetooth ses sistemi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,606
S22ultra siparişi verdiğim gün sepette
JBL Charge 5 indirimi vardi. 199TL almıştım.

İnanın son sesinde bile seste bozulma boğulma olmaz mı.? Bozulmuyor işte.!
Adam yapıyor be kardeşim.

Ses sistemlerinde Technics ve JBL bir başka.

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
493
41
Ben de geçen hafta Amazon'dan, yorumlara da biraz inanarak Grundig GBS 950 2.1 soundbar aldım. Hatta beğenirsem incelemesini bile yapmayı düşünüyordum ama bugün sevmediğime kanaat getirip iade ettim. Millet baya övmüştü yorumlarda ve DH'de, ben de biraz beklentiyle almıştım ama bana pek de övüldüğü kadar iyi gelmedi.

Ek: Bu arada Akigo35'den etik gereği soundbarı sahibine iade etmesini bekliyorum. :hihi

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Ben de geçen hafta Amazon'dan, yorumlara da biraz inanarak Grundig GBS 950 2.1 soundbar aldım. Hatta beğenirsem incelemesini bile yapmayı düşünüyordum ama bugün sevmediğime kanaat getirip iade ettim. Millet baya övmüştü yorumlarda ve DH'de, ben de biraz beklentiyle almıştım ama bana pek de övüldüğü kadar iyi gelmedi.

Ek: Bu arada Akigo35'den etik gereği soundbarı sahibine iade etmesini bekliyorum. :hihi
Adam yenisini almış bile ki sonucu ne olursa olsun bana verdi, umarım tamir olur dedi ama tamire hacet yokmuş 🤣burda böyle bedava veren çok var, diğer aldığının entegresini değiştireyim onu da değerlendiririm🤣

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Orası tam bir panayır, o tuzağa ben de düşüyordum.
Neyse ki media markt falan var, gidip orada dinlemeyi tercih ederim. :hihi

Geri
Üst Alt