jameson js2017 içi dönüşüm yazılımı arıyorum

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
İnan gittim Çankaya'dan mini uydu alıcısı aldım ,DT nin epromunu alıp çöpe attık,o epromu(flash yani) da ne yaptığımı hatırlamıyorum ,parçaların arasındadır ,adamın zaten durumu iyi değildi ,onun da birisi vermiş kullan diye ama kulanamadı ,bende gidip bir uydu alıcısı aldım hediye olarak :ok
Bilgi için sağol
Dönüşüm mümkün değilmi açısından sordum
Aradan 3 sene geçmiş taşınma için koliye koymuştum atmak istemiyorum.
Vestel çalışanı dönüşüm yazılımını linke yüklese indirip rs232 kablo ile atayım normal çalışsın

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Bilgi için sağol
Dönüşüm mümkün değilmi açısından sordum
Aradan 3 sene geçmiş taşınma için koliye koymuştum atmak istemiyorum.
Vestel çalışanı dönüşüm yazılımını linke yüklese indirip rs232 kablo ile atayım normal çalışsın
Yeni bir konu aç, "şu cihaz için normal kullanım yazılımı arıyorum" diye ,bu konuda pek görünmez ,hatta ademi etiketle bakalım ,en iyisi o ,çünkü burasa jameson konusu biliyorsun :ok

S Çevrimdışı

Serinsu

Aktif Üye
10 Ara 2019
424
46
Asıl soru, dönüşüm yazılımı var mı? :hihi
Sence yokmu derler :sopa1
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yeni bir konu aç, "şu cihaz için normal kullanım yazılımı arıyorum" diye ,bu konuda pek görünmez ,hatta ademi etiketle bakalım ,en iyisi o ,çünkü burasa jameson konusu biliyorsun :ok
Haklısın lakin uğraşmak istemedim james konusu lakin dönüşüm diyor
Bilen veren olmayınca gerek kaldımı.
Başka cihazlar için dönüşüm bulunur
digi cihaz dönüşümü asıl
Biliyorsunuz digi cihaz normal çalışır görmesem bilmezdim ilk aldığımda o zaman bütün kanallar vardı şifreli olanlar abonelikle açılır.
Ertesi tüm kanallar gitmiş sinyal ile oluyormuş demekki normale çevirme var
Umut Barış Umut Barış yok diyen bunu istiyor :sopa1

Son düzenleme:
Olitos Çevrimdışı

Olitos 

Aktif Üye
16 Şub 2019
218
DT-5003 için çok uğraşmıştım bir ara ne yazık ki bayiye gidip yeni cihaz kart eşleşmesi yapılıp MOD tuşunu aktif hale getirmek amaçlı sinyal gönderilmesi lazım. Daha sonra kart iptal ediliyor ve mod tuşunu kullanarak TÜRKSAT modunda kullanabiliyorsunuz fakat bunlarla uğraşmak yerine çöpe atmak daha mantıklı :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri