James Donkey JD120 120 GB SSD SADECE 150 TL!

metelixiz Çevrimdışı

metelixiz

Aktif Üye
23 May 2018
62
36
Merhaba.
TR200 daha iyi bir SSD'dir.
O fiyata gerçekten satılıyorsa kaçırmayın derim.

Merhaba Umut Barış Umut Barış Hocam.
Gerçekten satılıyorsa derken, sahte ilan olabiliyor mu hocam? Bu konulardan biraz uzak olduğum için soruyorum. Ayrıca 800 liradan bu fiyata nasıl bir indirim oluyor. Yurt dışı ürünü filan da değil Tr Garantili bir ürün.

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
741
metelixiz metelixiz Aynı ürün Vatan bilgisayarda 340 TL, bu fiyat iyidir. 800 TL ya takılmayın, N11 de o alana satıcı her fiyatı koyabiliyor. 4 Sene kurumsal olarak N11 de satış yaptım, çek fiyatı yukarı sonra %50 indirim yapmış gibi gösteriyorlar.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Merhaba Umut Barış Umut Barış Hocam.
Gerçekten satılıyorsa derken, sahte ilan olabiliyor mu hocam? Bu konulardan biraz uzak olduğum için soruyorum. Ayrıca 800 liradan bu fiyata nasıl bir indirim oluyor. Yurt dışı ürünü filan da değil Tr Garantili bir ürün.

Piyasası ortalama 340 350 lira olan bir ürün olduğu için öyle dedim. Kargoda başka ürün veya sahte ürün gelirse zaten elinizde kanıtınız var, bir sorun olmaz bence. Elinde kalan malları ucuza satıp dükkan kapatıyor olabilir. İmkanınız varsa güvenilir firmalardan alabilirsiniz. (Sinerji, Teknobiyotik, İncehesap, Vatan gibi.)

metelixiz Çevrimdışı

metelixiz

Aktif Üye
23 May 2018
62
36
Selamlar Umut Barış Umut Barış Hocam,
Sata 3 portum yok ama bu James Donkey 240 SSD'yi şimdiden alsam mı diye düşünüyorum. Yanında oyuncu mouse'da hediye. Dolar dur durak bitmiyor. Hdd'den yine de baya fark ediyor değil mi sata 2'ye takılı olsa bile? Bir daha bu fiyatlara bulamayabiliriz. :/

İnceleme videosu

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Selamlar Umut Barış Umut Barış Hocam,
Sata 3 portum yok ama bu James Donkey 240 SSD'yi şimdiden alsam mı diye düşünüyorum. Yanında oyuncu mouse'da hediye. Dolar dur durak bitmiyor. Hdd'den yine de baya fark ediyor değil mi sata 2'ye takılı olsa bile? Bir daha bu fiyatlara bulamayabiliriz. :/

İnceleme videosu

Merhaba.
En ölü SSD, HDD'den daha iyidir.
Siz sadece SATA II bant genişliği limitine takılırsınız.
Ama bu yine de HDD'den daha yüksek hızlara ulaşacağınız anlamına gelir.

metelixiz Çevrimdışı

metelixiz

Aktif Üye
23 May 2018
62
36
Valla bi şansımı deneyim dedim Aliexpressten e5450 ve gtx 750 siparişimi verdim. 4dolar hediye vermişti onu kullandırtmadı. Onu seçip ödeme yaptığımda "Closed" diye uyarı verdi. Baktım Allah'tan çekim yapmamış. Kuponu kaldırıp çekim yaptığımda işlem tamamlandı. o 4 doları nerde kullanacam peki. 25'inde son süre diyor. İlk kez alışveriş yapınca tedirgin oluyor insan.

İşlemci konusunda tüm g41 çipsetli anakartlarda çalışır diye yazıyor. inşallah çalışır. Bu konuda sıkıntı çıkmazsa hemen bi SSD ile Allah ömür verirse bi 3 sene daha götürür beni diye düşünüyorum :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Valla bi şansımı deneyim dedim Aliexpressten e5450 ve gtx 750 siparişimi verdim. 4dolar hediye vermişti onu kullandırtmadı. Onu seçip ödeme yaptığımda "Closed" diye uyarı verdi. Baktım Allah'tan çekim yapmamış. Kuponu kaldırıp çekim yaptığımda işlem tamamlandı. o 4 doları nerde kullanacam peki. 25'inde son süre diyor. İlk kez alışveriş yapınca tedirgin oluyor insan.

İşlemci konusunda tüm g41 çipsetli anakartlarda çalışır diye yazıyor. inşallah çalışır. Bu konuda sıkıntı çıkmazsa hemen bi SSD ile Allah ömür verirse bi 3 sene daha götürür beni diye düşünüyorum :)

Kuponu satıcıdan mı aldınız yoksa Aliexpress mi verdi?
Aliexpress verdiyse, sadece belirli ürünlerde veya ürün gruplarında olabilir.

metelixiz Çevrimdışı

metelixiz

Aktif Üye
23 May 2018
62
36
Kuponu satıcıdan mı aldınız yoksa Aliexpress mi verdi?
Aliexpress verdiyse, sadece belirli ürünlerde veya ürün gruplarında olabilir.

Aliexpress hoşgeldin bonusu. Normalde işlemci alırken çıkmadı, ekran kartı alırken çıktı. Ama kullandırtmadı. 3-4 kez denedim. Bazı forum sitelerinde de kullanamayanlar varmış. Olsa 20 lira filan ucuza gelecekti :)
Ayrıca ile aldım ürünleri bir 10 lira filanda geri dönüş sağlayacak bu uygulama. %8.85 geri dönüşüm sağlıyor.

metelixiz Çevrimdışı

metelixiz

Aktif Üye
23 May 2018
62
36
Bu da bana hayırlı olsun.
Sata II de takılı oldu için böyle görünüyor, ama Hdd'mden 3 kat fazla hızlı :)
İşlemci ve ekran kartım gelseydi hayırlısıyla :)

IMG_20180621_180709.jpg
JD.jpg

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
Hayırlı Olsun. SSD'siz Bılgısayar Kullanabılecegımı Sanmıyorum Uzun Yıllardır Alıstık SSD'ye

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt