jahrein ve lamer taklımının Paw Guards iftirası...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
grezimonk Çevrimdışı

grezimonk

Süper Üye
21 May 2018
647
Anonim şirket niçin kurulur mal yada hizmet üretip bundan para kazanmak için, bu aş ne üretiyor yada hizmet sunuyor bundan ne kazanıyor. Mama üreticilerinden mama almış ne kadar almış ne kadarını köpeklere ulaştırmış belli değil, para toplamış kulübe yapcaz diye kaç kulube parası toplamış yapılan kulübeler nerede belli değil. Neden bu işler dernek değilde aş olarak yapıyorlar cevap yok. Jahrein i sevmem ama soruları gayet yerinde bu yıllardır görmediğimiz gazetecilik bakış açısı. Güven vermeyen bir oluşum hesap verebilirlik açıklık yoksa oradan kaç kaç.
jahrein trolliçesi algı yapıyor...

Jahrein'in fonlandığını zannetmiyorum ama yine de sen bilirsin.
adam kara para aklama operasyonun... KV'de iplikçi karakterinin çapsızı...

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
Arkadaşlar Jahrein AKP'li dedi diye biraz fazla yüklenmişsiniz.

Ekran-goruntusu-2022-04-09-204218.png

Jahrein akpli mi bilmiyorum fakat bu olaydan sonra kripto akpli olduğuna dair mitler dolaşıyor. Google "Jahrein İmamoğlu" yazarak detayları araştırabilirsiniz. Çok hatırlamıyorum.

Benim fikrimce de akpli değil. Zira bir ara "2023 yılında oyumu ampule basıp gideceğim buralardan" gibi bir tweetini görmüştüm. İmamoğlunu desteklemeyen herkes akpli olmuyor tabi fakat konu buradan geliyor. Altı boş sayılmaz.

Edit: Mevcut konu hakkında yorumum yok. Şahsen vakıf tarzı şeylere güvenmediğimden dolayı iftira olup olmamasını merak etmiyorum.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Konuda birşey eksik konunun videosu paylaşayım jahrein 3-5 videosunu izledim konuşma tarzını sevmedim,
izleyici kasmak için küfrün dibine vurduğu videolar çok fazla ne olduğu neci olduğu belli olmamakla beraber,

Jahrein sol görüşlü gibi de olsa politik takılıyor parayı seviyor şahsen parayı seven adamdan korkarım ..

İYİ yakalamış dolandırıcı bunlar konu sahibi bu ara dolandırıcıları kolluyor hayırdır :hihi

S Çevrimdışı

Shiki 

Yeni Üye
17 Mar 2022
42
32
Konuda birşey eksik konunun videosu paylaşayım jahrein 3-5 videosunu izledim konuşma tarzını sevmedim,
izleyici kasmak için küfrün dibine vurduğu videolar çok fazla ne olduğu neci olduğu belli olmamakla beraber,

Jahrein sol görüşlü gibi de olsa politik takılıyor parayı seviyor şahsen parayı seven adamdan korkarım ..

İYİ yakalamış dolandırıcı bunlar konu sahibi bu ara dolandırıcıları kolluyor hayırdır :hihi

Parayı sevmesine gerek yok kendisi zaten baya baya zengin :) (Yayıncılıktan önce de çok zengindi)

grezimonk Çevrimdışı

grezimonk

Süper Üye
21 May 2018
647

Üniversite yurdundan tepki çeken karar: Sokak hayvanlarını besleyen öğrenciler cezalandırılacak​

Bolu’da, Abant İzzet Baysal Üniversitesi kampüsü içerisinde bulunan öğrenci yurduna asılan “sokak hayvanlarını besleyen öğrencilere kınama cezası verilecektir” yazısı hayvan severlerden tepki çekti.​

şimdide sokak hayvanlarını besleyeni cezalandıran yurt yönetimi... inşAllAh o kararı alanları ve destekleyenleri lağım fareleri yer...

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,571

Üniversite yurdundan tepki çeken karar: Sokak hayvanlarını besleyen öğrenciler cezalandırılacak​

Bolu’da, Abant İzzet Baysal Üniversitesi kampüsü içerisinde bulunan öğrenci yurduna asılan “sokak hayvanlarını besleyen öğrencilere kınama cezası verilecektir” yazısı hayvan severlerden tepki çekti.​

şimdide sokak hayvanlarını besleyeni cezalandıran yurt yönetimi... inşAllAh o kararı alanları ve destekleyenleri lağım fareleri yer...
sokak hayvanlarını rastgele yerde beslemesine bende karşıyım.

Evimin önündeki bulvarda orta refüjdeki yeşil alana yem koyuyorlar.
hayvanlar yolun ortasına geçerken araçların önüne atlıyor.

kafası az birşey çalışan adam bunu yapmaz.
millet malını canını tehlikeye atmaz

ivedikle bu konuda yönetmelik yayınlamalı
belediye tarafından belirlenmiş alanlar harici yemleme yapilmamali.

Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29

Reis ben de hayvanseverim ve bu tür durumlara o anda gücü yetenlerin ses çıkarması veya toplu imza kampanyaları falan düzenlenmesi ancak çare olur. Bizim bu tarz tepkilerimiz havada uçuyor gidiyor.

Ama bazı güzel şeyler de yapılıyor. Sokak hayvanlarının çoğu zaten sokağa terk edilen hayvanlar. Bunların önüne geçmek için kimlik çipleri sistemi geldi. Galiba bu yıl sonuna kadar süresi var. Sonrasında çipsiz ev hayvanı beslenemeyecek ve terk etmenin caydırıcı cezaları olacak.

Sokak hayvanlarının çeteleşmesini ve kontrolsüz çoğalışını önlemek için kısırlaştırma çalışmalarına özel veterinerlikleri de dahil edecekler.

Bu ve bir çok konuda bizim üzerimize düşen en büyük görev doğru oy kullanımı olacaktır. Doğru insanlar doğru yetkilerle doğru işler yapacaktır. Jahreinmiş, vakıflarmış (çok azını tenzih ediyorum) hep boş. Çözülmesi gereken çok fazla konu var ama dile getire getire nereye kadar.

belediye tarafından belirlenmiş alanlar harici yemleme yapilmamali.
Bu konuya da aynen katılıyorum. Sokak hayvanı nüfusu kontrol altına alınırsa çok güzel parklar yapılabilir. Ankarada çok güzel örnekleri de var bunun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt