İzmirli'ler parmak kaldırın ...

T Çevrimdışı

tim_ozz 

Aktif Üye
29 Eki 2019
104
36
Merhabalar. Doğma büyüme Agora'nın yerlisiyiz. 18 yaşıma kadar Agoradaydım.

Daha sonra Bornova Üçyol derken 25 yaşımda Yalova'ya taşındım. son 3 yıldırda Bursada'dayım.

Gençliğim İkiçeşmelik havra sokağı Çankay'da ve muhtelif İzmir sanayilerinde geçti. (4,3,2 TOSB,KOSB vb. )

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Çiğli, bazen bostanlı da kalıyorum ama 10 yıldır Hollanda'dayim. Geçen cumartesi ye kadar Çiğli deydim?

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Geçen cuma oradaydım ,köyiçi mahallesinde ,bu gün de Egekent izban taraflarında ,ev bakıyorum da
:)
Egekent'e ilk taşınanlardaniz ve hala ailem orada yaşıyor, sakin güzel yerdir. Eski Tansas şimdi migrosun olduğu yerdeyiz. Pazaryeri in altı. Oralarda bakmanı tavsiye ederim, manzarası çok güzeldir ve Çiğli ye uzak değil ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Egekent'e ilk taşınanlardaniz ve hala ailem orada yaşıyor, sakin güzel yerdir. Eski Tansas şimdi migrosun olduğu yerdeyiz. Pazaryeri in altı. Oralarda bakmanı tavsiye ederim, manzarası çok güzeldir ve Çiğli ye uzak değil ?
Evet ,Egekent'i biliyorum,süperdir oğlum doğduğunda demirköprü'den oraya taşınmıştık (1988 yıl sonunda) ,şimdiki halini bilmiyorum ,gerçi çok değişmemiştir, 2010da babam vefat ettiğinden beridir de çiğliye gitmiyordum açıkçası,oradaki baba evi ile de arkadaşım ilgileniyordu,benim teknik konulara "hayır" diyemiyeceğimi bildiğinden açtığı büroya yapacağı işleri görmemi istediği için gitmiştim ilk olarak ,yani ustayı benim yönlendirmemi istemişti ,ama bizim mahalleye gidemedim tabii ,biraz duygusalımdır da :)
Şimdilerde gittiğimde de dere sokağının okul tarafından gidiyorum,köyiçi camii tarafında bürosu,baktığım ev ise Egekent izban durağına yakındı ,aşağıda yani, ama anlaşamadık ev sahibi ile :)

Geri
Üst Alt