İzmir'den Selamlar

U Çevrimdışı

Uriel

Yeni Üye
11 Nis 2022
6
42
Merhaba. Ben Ömer Hansu. 42 yaşındayım. Yaklaşık 3 ay önce Adem Bey'in Youtube kanalında bir videoyu izlememden sonra, teknoloji merakımdan,sıkı bir takipçisi oldum. Sizi ve sizler gibileri hem doğru tavsiyeler verip hemde biz tüketicileri bilgilendiren emeklerinizden ötürü tebrik ediyorum. Adem Bey'in incelemesinden sonra, yaklaşık 10 gün önce 11 yıllık 80 ekran Hdready televizyonumu Onvo 43f900 ile değiştirdim. Elimden geldiğince bilgim dahilinde katkıda bulunmak ve öğrenmek için bu foruma katıldım. Teşekkürler.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Usta İzmir özlemi var sende bunu anlıyorum yazılarında
Ah be ustam. Benim duyduğum özlem aslında benim zamanımın izmir'ine duyduğum özlem.
Bugün benim iki oğluma da İzmir'den başka yerde yaşarmısın d,ye sorsan HAYIR derler çünkü bu da onların İzmir dönemi. :)

Yine de Karşıyaka vapur iskelesi önündeki midyecilerden tepsi kapatmak, Sabah ''Giiiievvrek börek boyoooooozzzzz'' diyen abilerin sesi ile uyanıp boyoz+yumurta+İzmir Tulum peyniri ve çay ile, nergis kokulu sokaklarda kahvaltı etmek, Geceleri Karşıyaka Kordon dan karşı sahili izlemek, benim zamanım için Happy Center disco da Depeche Mode ile Vanilla İce çekişmelerine şahit olmak elbette ki inanılmaz özlem duyuşan hususlar ? ? ? ? ?

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
hosgeldinbeyazkirmizi.gif

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Ah be ustam. Benim duyduğum özlem aslında benim zamanımın izmir'ine duyduğum özlem.
Bugün benim iki oğluma da İzmir'den başka yerde yaşarmısın d,ye sorsan HAYIR derler çünkü bu da onların İzmir dönemi. :)

Yine de Karşıyaka vapur iskelesi önündeki midyecilerden tepsi kapatmak, Sabah ''Giiiievvrek börek boyoooooozzzzz'' diyen abilerin sesi ile uyanıp boyoz+yumurta+İzmir Tulum peyniri ve çay ile, nergis kokulu sokaklarda kahvaltı etmek, Geceleri Karşıyaka Kordon dan karşı sahili izlemek, benim zamanım için Happy Center disco da Depeche Mode ile Vanilla İce çekişmelerine şahit olmak elbette ki inanılmaz özlem duyuşan hususlar ? ? ? ? ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt