İzmir'den selamlar

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Necati_Simsek Necati_Simsek
akrep2018 akrep2018
A Adem Helvacı
Merhabalar; hoş bulduk, teşekkür ederim, sağ olun.

Benim de Karşıyaka'dan Çankaya'ya yürümüşlüğüm var, çok uzun bir yürüyüştü 4 saat diye hatırlıyorum. ?
Dur o zaman çıtayı yükseltelim ?

Yürüyüş olmasa da, Damlacık Lions Kulübünün düzenlediği etkinlik ile sanırım 1991 Yılında Bisiklet ile Karşıyakadan Çeşmealtına gitmiştik, (Yüzlerce Bisikletli Özel İzin ile gidilmişti) Altınyolda fotoğrafımı çekmişler hiç haberim yok, çok da ciks çıkmıştım :kiskis Kaybolduğuna en üzüldüğüm fotolardan birisidir :(

Sonrasında ise yine Karşıyakadan bu sefer iki kişi, Bulgurca diye bir köy vardı Gaziemir taraflarını geçinceydi sanırım, oraya gitmiştik, dönüşte arkadaşın sele kırılmıştı, gidiş neyse de dönüş çok zorlamıştı bizi yorgunluktan bitmiştik :kiskis

L Çevrimdışı

Labirent

Yeni Üye
4 Nis 2022
44
100
Dur o zaman çıtayı yükseltelim ?

Yürüyüş olmasa da, Damlacık Lions Kulübünün düzenlediği etkinlik ile sanırım 1991 Yılında Bisiklet ile Karşıyakadan Çeşmealtına gitmiştik, (Yüzlerce Bisikletli Özel İzin ile gidilmişti) Altınyolda fotoğrafımı çekmişler hiç haberim yok, çok da ciks çıkmıştım :kiskis Kaybolduğuna en üzüldüğüm fotolardan birisidir :(

Sonrasında ise yine Karşıyakadan bu sefer iki kişi, Bulgurca diye bir köy vardı Gaziemir taraflarını geçinceydi sanırım, oraya gitmiştik, dönüşte arkadaşın sele kırılmıştı, gidiş neyse de dönüş çok zorlamıştı bizi yorgunluktan bitmiştik :kiskis
90'lar çok güzeldi. Ben bisikletle o kadar yol gidemem sanırım, çok uzun mesafe benim için maşallah hocam. Keşke fotoğraf kaybolmasaymış. ?

L Çevrimdışı

Labirent

Yeni Üye
4 Nis 2022
44
100
A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bilgisayar işi ile meşgulüm hocam.
Eski olan her şey çok güzel: Film, müzik, yolda yürümek bile.
Sakinlik, huzur ve iyi insanlar.

Teşekkür ederim; hoş bulduk, sağ olun.
Donanımhaberde yöneticiydim ve 2005 yılıydı sanırım bir DH İzmir Buluşması yapmıştık, Labirent kullanıcı adı orada bir kardeşimizdi ve o da buluşmadaydı :kiskis
İlk gördüğümde bir an aklıma gelmedi değil :)

L Çevrimdışı

Labirent

Yeni Üye
4 Nis 2022
44
100
Donanımhaberde yöneticiydim ve 2005 yılıydı sanırım bir DH İzmir Buluşması yapmıştık, Labirent kullanıcı adı orada bir kardeşimizdi ve o da buluşmadaydı :kiskis
İlk gördüğümde bir an aklıma gelmedi değil :)
Yok hocam ben o kişi değilim, DH'de de üyeliğim var ama başka bir nick ve 2006 giriş tarihli, bir de ben etkinliklere katılmıyorum genelde asosyalim sanırım. ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yok hocam ben o kişi değilim, DH'de de üyeliğim var ama başka bir nick ve 2006 giriş tarihli, bir de ben etkinliklere katılmıyorum genelde asosyalim sanırım. ?
Biz de en son 2018 de Anıtkabirde buluşabildik Tavsiyeforumu olarak
Sota Sota başkanın bize mangal sözü var ama nerede ne zaman halen bilmiyoruz :kiskis

MANGAL diyorum, kime diyorum Ado :durt Sota

Bilgisayar genel ortalama mı, ağırlıklı dpnanım veya yazılım mı?

Bu arada benim çeneme takılı kalma, cevap vermeye mecbur hissetme kendini, ne zaman müsai tolursan o zaman yaz, bana bakma sen :)

L Çevrimdışı

Labirent

Yeni Üye
4 Nis 2022
44
100
Biz de en son 2018 de Anıtkabirde buluşabildik Tavsiyeforumu olarak
Sota Sota başkanın bize mangal sözü var ama nerede ne zaman halen bilmiyoruz :kiskis

MANGAL diyorum, kime diyorum Ado :durt Sota

Bilgisayar genel ortalama mı, ağırlıklı dpnanım veya yazılım mı?

Bu arada benim çeneme takılı kalma, cevap vermeye mecbur hissetme kendini, ne zaman müsai tolursan o zaman yaz, bana bakma sen :)
Ağırlıklı olarak yazılım hocam, donanım kısmında da ortanın altı, kendimizdi kurtaracak kadar diyim.
Benim de bir huyum var; mesajı okuduğum an cavaplarım, sonradan cevap yazmak saygısızlık gibi geliyor bana. ?‍♂️

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt