İzmirden Merhaba

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204
Arkadaşlar merhaba;

Adım Burak yaşım 27 Muğla Üniversitesi İklimlendirme Soğutma mezunuyum üniversitede okuduğum yıllarda iklim sa da çalıştım sabah işe giderdim 4 ten sonra okula. Okul bittikten sonra İzmir Aliağa 'da 3 sene mitsubishi eletric servisinde çalıştım. Burada her türlü eğitime seminere girdim VRF projesine kadar çizer oldum. Şuan bir enerji santralinin soğutma sistemlerinden sorumluyum. Bilgi alışverişi güzel olacaktır herkese iyi forumlar... :ok:

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,679
Cvp: İzmirden Merhaba

Merhaba Hayirli Aksamlar

Hosgeldin Forumumuza

Forumumuzda Iklimcinin Olmasi Bize Mutluluk Verir
Biz Son Kullaniciyiz
Edindigimiz Tecrubeleri Aktariyoruz

Bilgi Paylastikca Cogalar

Tekrardan Hosgeldiniz

9 Çevrimdışı

9köy

Süper Üye
18 May 2016
547

Hos geldiniz sn kardesim . Sizle bilgi alisverisinde bulunmak nizler icin zevk olacaktir. Bizler klimaci degiliz siz bize kardes olun biz size agabey olalim.

Bilgisini ahlaksizca isine geldigi gibi kullanmaya calisip tuhaf yuhaf Turk adet ananelerinde olmayan gulucuklerle kendisini buyuk gostermeye  calisanlardan bikti bu millet bizde zaman zaman uyup agzimizi bozsakta asil amacimizin bu olmadigi asikar. Bazi cikarina giden uyeler nerden cabuk bilgi alirim diye ustune vazife olmayacak sekilde satasmalar yapsalarda. Ki bazilatida komle fake. Bizim amacimiz cok affedin kahpelik degil sinsilik degil. Gaza gelene dahi uymuyoruz.

Biz mutevazi kisilikli bilgisini cijarinca kullanmayan arkadaslarla her zaman calisiriz basimizin taci yapariz. Foruma sahsen ve diger arkadaslar olarak zaman oldukca bakabiliyoruz. Cikarimiz yok adam kandirip yalan yonlendirmek vs gibiki pusuda bekleyelim. Bazi bakar korler terbiye budalasi kesilsede. Size öz msj yapacagim ayrica bakarsiniz. Tekrar hos geldiniz.

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204

Yazılanlardan anlıyorumki çakma klimacılar sizin canınızı sıkmış :) bu ayrı bir meslektir beyaz eşyaya benzemez elektrik mekanik elektronik kimya hepsinin birleştiği bir meslek. Öğrendiğim bütün bilgileri sizinle paylaşmaktan gurur duyarım sizinde yorumlarınız bir o kadar önemli.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,679

Ustaliigina Diyecegimiz Yok
Cakma Demek Doğru Olmaz ama

Bllgisini ve Tecrubesini Menfaati Dogrultusunda

Kullanip Acima Duygusunun 0 Oldugunu

Insanlari Zor Durumda Biraktigina Sahit Olduk

Zaten Bizim Isyanimiz Buna

Duzgun Durust Usta Ol

Mali Dogru Tanit Anlat

Haci Murada Porsche Deme

Montaja Arızaya Gittigi Evdeki Kadınlari Kizlari

Aklindan Gecirip Namussus Yapma Dedik

Fazla Seymi Istedik :ok:

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

@bozdem kardeşim forumumuza ve aramıza hoşgeldin sefalar getirdin.sizin gibi değerli kardeşlerimizi aramızda  herzaman görmekten mutluluk duyarız.

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204

Öyle kişiler biraz fazla böyle yerlerde neyse terbiye sınırlarını aşmadan güzel bi forum geçirmek dileğiyle :)

T Çevrimdışı

t.taha

Yeni Üye
30 Haz 2017
141

Hoş geldin sn kardeşim, ben bilgi almaya geldim kaldım, çünkü sıradan bir konu değil, işin yüzeysel kısmında bile öğrenecek çok şey var, ama sizin gibi bu konularda bilgili birinin paylaşımda bulunarak insanlara yardım etmek için gelmesi çok güzel ve değerli.

B Çevrimdışı

bozdem

Yeni Üye
20 Ağu 2017
204

t.taha' Alıntı:
Hoş geldin sn kardeşim, ben bilgi almaya geldim kaldım, çünkü sıradan bir konu değil, işin yüzeysel kısmında bile öğrenecek çok şey var, ama sizin gibi bu konularda bilgili birinin paylaşımda bulunarak insanlara yardım etmek için gelmesi çok güzel ve değerli.

Her türlü bilgiyi verebilirim buna multiler ve VRF lerde dahil. Bilemediklerimide araştırır öğrenirim bu benim içinde daha iyi olur.

Geri
Üst Alt