İzmir buca servis ile marka önerisi Lütfen

P Çevrimdışı

parola61

Yeni Üye
25 Mar 2024
5
32
İzmir buca'da yaşıyorum. 9 kg camasir makinesi almak istiyorum. Bütçe düşük malum😔 bu bölgedeki yetkili servisi iyi olan bir marka ,mümkünse model önerirmisiniz? Daha önce vestel eko 9 kg camasir makinesi alırken Adem abinin videolarını izleseydim almazdım :) çok çektirdi inanin .artık değişim vakti geldi ve servisin öneminide Adem abi sağolsun bize aşıladığı için bu değerli forum'da siz değerli arkadaşlara danışmadan fikir almadan beyaz eşya almak istemiyorum. 9 dediğime çok takılmayın 7-8 veya 10 da olur yeterki kafam rahat olsun

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,570
Geçenlerde 2 arkadaşımız samsung tercih etmişti. Tavsiye bölümüne bakarsanız model bilgisine kadar vermişlerdi.
3 yıl garanti +4 ek garanti alırsanız kafanızı rahat eder. Zaten 10yıl motor garantisi var.

11 yıldır kullandığımız samsung çamaşır makinamız yanılmıyorsam 7. yılında kart arıza verdi ve garantiden değişim oldu hala aktif olarak kullanmaya devam ediyoruz.

P Çevrimdışı

parola61

Yeni Üye
25 Mar 2024
5
32
Geçenlerde 2 arkadaşımız samsung tercih etmişti. Tavsiye bölümüne bakarsanız model bilgisine kadar vermişlerdi.
3 yıl garanti +4 ek garanti alırsanız kafanızı rahat eder. Zaten 10yıl motor garantisi var.

11 yıldır kullandığımız samsung çamaşır makinamız yanılmıyorsam 7. yılında kart arıza verdi ve garantiden değişim oldu hala aktif olarak kullanmaya devam ediyoruz.
Çok teşekkür ederim. Hepsiburada uzerinden almayi dusunuyorum . Gönlümüzde samsung almak vardi aklimida Samsung ww90t4020ce modeli vardı ama ben soylediginiz modellere henuz bakmadim kontrol ediyorum hemen. Sizinde samsungu önermiş olmaniz bizimde gonlumuzden samsung geçmesi sevindirdi açıkçası

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,570
Çok teşekkür ederim. Hepsiburada uzerinden almayi dusunuyorum . Gönlümüzde samsung almak vardi aklimida Samsung ww90t4020ce modeli vardı ama ben soylediginiz modellere henuz bakmadim kontrol ediyorum hemen. Sizinde samsungu önermiş olmaniz bizimde gonlumuzden samsung geçmesi sevindirdi açıkçası
Klima ve Bulaşık makinası hariç tüm samsung ürünlerini alabilirsin. Özellikle buzdolabını fena makinalar yapıyorlar.

P Çevrimdışı

parola61

Yeni Üye
25 Mar 2024
5
32
Klima ve Bulaşık makinası hariç tüm samsung ürünlerini alabilirsin. Özellikle buzdolabını fena makinalar yapıyorlar.
Bulasik makinesi ile buz dolabim profilo ve 10-11 sene oldu çok sukur hiç ariza sorun yaşamadim.biraz şans işi tabiki bu ikisinde gulen yüzüm vestel camasir makinesinde ve suan markasini hatirlayamadigim kombimizde tam aksiydi🙈

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,570
Bulasik makinesi ile buz dolabim profilo ve 10-11 sene oldu çok sukur hiç ariza sorun yaşamadim.biraz şans işi tabiki bu ikisinde gulen yüzüm vestel camasir makinesinde ve suan markasini hatirlayamadigim kombimizde tam aksiydi🙈
Çamaşır, buzdolapları, klimalar, elektrik süpürgesi, mikrodalga, telefonlar, kulaklık, saatine kadar bizde samsung.

Geri
Üst Alt