İZEV - Destek ,lütfen tıklayın ve destek olun

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Pink Floyd'un ünlü şarkısı The Wall'ın haklarını Roger Waters iki seneliğine Türkiye'deki İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı İZEV'e verdi ve Türkçe sözler yazıldı. Selda bagcan, Funda arar, Kubat gibi sanatçılar seslendirdi.
Video şu anda 5 milyon izlendi,eğer 10 milyon izlenme alırsa; Engelli Dostlarımız için kendileri tarafından bir yaşam köyü kurulacak.
Yapmanız gereken tek şey videoyu izlemek ya da izlenme sayısının artmasına yardımda bulunmak. Aşağıdaki videoyu elinizden geldiğince etrafınızdaki herkese ulaştırıp izlemelerine vesile olup bu yaşam köyünün kurulmasına destek olursanız Emmi'niz olarak çok mutlu olurum.(alıntı ve ekleme yapıldı) :ok
İzleyin ve yayın lütfen ,tıklayıp izlemeniz yeterli :)
NOT:
Video linkini açık yaptığımda burada görünüyordu ,bende link olarak verdim.

Teşekkür ederim :ok

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Yok ben görüş yazmayacağım bu konuda :)
Sadece üzüntünü paylaşıyorum o kadar Özgürüm.
Evdeki tüm hesaplardan ve aletlerden izledim zamanında ama gücümüz bu kadar, senin yazmadığını ben yazayım kıçı kırık yutub fenomenleri osuruğum alev alır mı diye video çekiyor ve 100 milyon izlenme alıyorsa dönüp aynaya bakmamız lazım biz nasıl bir toplum olduk, nasıl çocuk yetiştiriyoruz diye

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Evdeki tüm hesaplardan ve aletlerden izledim zamanında ama gücümüz bu kadar, senin yazmadığını ben yazayım kıçı kırık yutub fenomenleri osuruğum alev alır mı diye video çekiyor ve 100 milyon izlenme alıyorsa dönüp aynaya bakmamız lazım biz nasıl bir toplum olduk, nasıl çocuk yetiştiriyoruz diye
Hah işte bak hislerime tercüman olmuşsun.
Ben başka şeyler de eklerdim ama konu yine siyasete kaymasın diye susuyorum. Senin yazdıkların gayet yerinde olmuş ellerine sağlık

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri