İşverenlerin Elemanlara Davranışları.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Eyvallah abi söylemen yeter seviliyorsun abi be sende yaşamısındır aynı şeyleri insan borcu olunca bir başka oluyor borç olmadanda sıkışmadanda bişeye sahip olamıyorsun.
Sağ oldukça rızkın garanti, gençsin, hayatın başındasın, bu tür işlere can sıkmaya değmediğini sen de anlayacaksın ama yaş da ilerlemiş olacak...

En küçük memnuniyetsizliğin, en küçük sıkıntın varsa hemen bırak ve sevdiğin işe yönelmeye bak bence.

Belki bunları iki üç kezdir yazıyorum çünkü sen de seviliyorsun. :bye

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
1300 Tl 1000 de dışarı var
Ben bahsettiğin borcu aylık ev kredisi olarak ödüyorum, artı ev gecindiriyorum (fatura, mutfak masrafı, bebiş masrafı vs.)
Ben ce çok borcun yok çalış bı ay sık totoyu öde çık. Her hafta bu konuda forumda ağıt yakıyor sun, bize yakacağına patrona yakıp, bize verdiğin güzel ve makul cevapları patrona verseydin şimdiye patron insafa gelirdi. Ama artık senin iş veren , iş hayatı, patron meselerini forumda görmekten sıkıldım. Çocuk değilsin aklın var, o kadar ilaç yan etkisinden tut etkin maddelerine kadar ezberlemiş isen demekki bir cevher var, bir akıl var , bir mantık var, elin ayağın tutuyor. Patrona de ki eyvallah. Tazminatımı borcuma say ben gidiyorum. Bitti gitti.
Artık bu konuları kapat ve koray. En son birisine dedim sıkıldıkça konu açıyor, hit yapmaya çalışıyor diye. Artık o düşüncede emin oldum.
Her açtığın konuda her yorum yapan aynılarını kopyala yapıştır yapıyor.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Ben bahsettiğin borcu aylık ev kredisi olarak ödüyorum, artı ev gecindiriyorum (fatura, mutfak masrafı, bebiş masrafı vs.)
Ben ce çok borcun yok çalış bı ay sık totoyu öde çık. Her hafta bu konuda forumda ağıt yakıyor sun, bize yakacağına patrona yakıp, bize verdiğin güzel ve makul cevapları patrona verseydin şimdiye patron insafa gelirdi. Ama artık senin iş veren , iş hayatı, patron meselerini forumda görmekten sıkıldım. Çocuk değilsin aklın var, o kadar ilaç yan etkisinden tut etkin maddelerine kadar ezberlemiş isen demekki bir cevher var, bir akıl var , bir mantık var, elin ayağın tutuyor. Patrona de ki eyvallah. Tazminatımı borcuma say ben gidiyorum. Bitti gitti.
Artık bu konuları kapat ve koray. En son birisine dedim sıkıldıkça konu açıyor, hit yapmaya çalışıyor diye. Artık o düşüncede emin oldum.
Her açtığın konuda her yorum yapan aynılarını kopyala yapıştır yapıyor.
Ustacım her hafta demene şaşırdım dediklerini hepsini söylüyorum ama işlemiyor duvara laf ettiğinde işlermi bu da öyle.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bir şey kalmamış, tabi ne kadar ödüyorsun aylık bilemem ama.
İmkan varsa sat bir şeyini, toptan öde kurtul oradan. :bilmiyom
Sabrım taştı zaten uzatmalara oynuyorum artık.

F fikoloji sizlerle konuşmak fikir danışmak iyi geliyor hani derler ya içine atma konuş.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Ustacım her hafta demene şaşırdım dediklerini hepsini söylüyorum ama işlemiyor duvara laf ettiğinde işlermi bu da öyle.

Sabrım taştı zaten uzatmalara oynuyorum artık.

F fikoloji sizlerle konuşmak fikir danışmak iyi geliyor hani derler ya içine atma konuş.
Estağfurullah yine yaz , benim demek istediğim herkes eski konularda ne yazmışsa tekrar yazıyor bu demek oluyor ki eski konuyu tekrar oku çözümü bul ?
Anlıyor sa çık oradan olsun bitsin. Niye kasıyor sun kendini, zorlma sitres yapma

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Estağfurullah yine yaz , benim demek istediğim herkes eski konularda ne yazmışsa tekrar yazıyor bu demek oluyor ki eski konuyu tekrar oku çözümü bul ?
Anlıyor sa çık oradan olsun bitsin. Niye kasıyor sun kendini, zorlma sitres yapma
Eyvallah Teşekkür ederim tavsiyen için konuştummu rahatlıyorum dün adem abiyi aradım tabi iş amaçlı adamın sesini duyunca huzur geldi ben ciddiğiyim bir ara ayarlıyalım toplanalım sizler iyi geliyorsunuz bana Sota Sota yakında baskın yapacakmış zaten :hihi:hihi:hihi adam Mit ajanı gibi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt