İşverenlerin Elemanlara Davranışları.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Cümleten Selamın Aleyküm arkadaşlar Özellikle işçi olarak emekçi olarak çalışan abilerim,ustalarım,kardeşlerim Çok Çok düşündüm sorsammı danışsammı diye ama karar verdim sonunda bir iş yerinde Patronun sizlere:

Ben Ne istersem Yapmak zorundasın.

Git başka işe bak.

Bu iş senin işin değil.

Boş durmayın hep çalışın oturmak yok.

Bende insanım bağırırım çağırırım evladım olsa (SİKTİRİ) Çekterim.

Bu tarz kelimeler sizlere söyleniyormu? peki bu adam niye böyle bir konu açtı belki düşünüyorsunuzdur 10 yıldır sağlık işindeyim eczanede artık çıraklık dönemini geçtim İlaçların hepsini biliyorum etken maddelerini biliyorum ne işe yaradıklarını biliyorum hangi ilaç hangi ilaçla kullanılmaz onu biliyorum hangi ilaç ne yan etki yapar onu biliyorum doktor yazısı okuyabiliyorum reçete girebiliyorum raporlu işliyorum.Vs işte çok sayılcak madde varda daha bizim iş yerimizde iş veren Terbiyesiz patronumuz maalesefki bu yukarda saydığım şeyleri sürekli bizlere söylemekte ve ben burda tek bile yeterim eczane para kazanmıyor boşa çalışıyoruz sizlere soruyorum böyle bir adamla çalışsanız ne yapardınız Haa unutmadan demin dışarda öğle bir hakaret ve fırça yedimki sanırım babam bile bağırmamıştır bana böyle çıkarken allah ısmarladık hayırlı akşamlar demedim diye onada fırça yemezmiyim neymiş efendim üzülmeyim İyi kötü saygı çervesinde herkezin fikrini almak istiyorum buyrun yazın lütfen.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Bu lafları/muameleyi hak etmediğini düşünüp de aynı kişiye emeğini satmamanı aylar önce yazdım...

Memnun değilsen işi bırak, işi bırakamıyorsan da forumda ajitasyon yapma bence... :hmm
Abi Borçlarıma ortak olursan yarına çıkıyorum :cool
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben de öyle hatırlıyorum ama bu da çekilecek çile değil yani.
Bu insan düzelmez ki? :kiskis
Aynen dostum.

İşyeri, eve iki bina ötede... :hihi
:hihi:hihi

Şu iş vereni neden hala bırakmadığını anlamış değilim doğrusu. :kiskis
Dostum tadilat yapmıştım mobilya tesisat boyacı Vs onları ödüyorum borçluyken iş bırakılmaz ya borcum olmasa he derim.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Senin konuna gelip yazıp yazıp silen birkaç abi vardır eminim. Kendine arkadaş edin güzel kardeşim. Bir üye tavsiyesi bu genel olarak hayatınla ilgili.Yanlış da anlama beni sakın
sorun Yok abi.

İşverene mi borcun var?
Aynen kardeşim bugün ağzını bozsaydı yarına açıyodum davayı https://tavsiyeforumu.com/konu/hak-yenmeye-calmaya-devam.6541/ lanlı filan konuşuyor bazen hadi bunlar yutulurda hastaların önünde azarlanmak aşağılanmak ne demektir?

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
İsterdim ki, insanların borçlarına ortak olmak gibi ulvi düşünceleri gerçekleştirmek adına; kenarda bekleyen çuvallar dolusu param olsun... :kas
Eyvallah abi söylemen yeter seviliyorsun abi be sende yaşamısındır aynı şeyleri insan borcu olunca bir başka oluyor borç olmadanda sıkışmadanda bişeye sahip olamıyorsun.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri