İşte Karşınızda World Of Tanks 1.0 Güncellemesi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,587
Abi seviye büyüdükçe onarım maliyetleri alıp başını gidiyor. Onarım maliyeti büyüdükçe oynamaya korkuyorsun.

Şöyle düşün, Ben bu TYPE5 i alırken CP değeri 1000 1000 790 gibi bir şeydi diye hatırlıyorum ve kendi kendime ooo iyimiş kodumu oturtur diyordum, tanka sahip olunca bir baktım ki o CP değerinde hasar verecek merminin tanesi 6200 gümüş :yuh

Öte yandan bir bakıyorum, RUS SU152 aldım daha yeni, 18 saniyede top yüklüyor ama tek atış ile arka arkaya 3 tank gömdüm, fakat TYPE5 ile o 6200 lük mermi ile dahi tek mermi ile yok edebildiğim tank olmadı şimdiye kadar, tamam kabul diğer tanklar da 9 10 uncu seviye ve muhtemelen süper ağır iç kaplama yapılmıştır ama yine de bu mermiden beklentim daha büyüktü.

Abicim 15 dakikalık oyunda aten her bir merminin yüklenme süresi 21 saniye iken ne kadar zevkli oyun oynayabilirsin ki :))

Tamam BEKA değeri çok yüksek tankın ama, ateş edemedikten sonra anlamı yok :ok

Free to play oyunun dezavantajı işte abi.
İlla para almak istiyorlar.
Uğraş verip kazandığını bir şekilde oyun senden geri alıyor.
Sistem belli bir süre sürekli maç kazanmanı sağlıyor, sonra da kazandığını peş peşe kaybediyorsun.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Free to play oyunun dezavantajı işte abi.
İlla para almak istiyorlar.
Uğraş verip kazandığını bir şekilde oyun senden geri alıyor.
Sistem belli bir süre sürekli maç kazanmanı sağlıyor, sonra da kazandığını peş peşe kaybediyorsun.

O stratejileri bende tutmadı, inat ettim zamana yaydım ve 5 kuruş para kaptırmadım bu denyolara :kop

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
ben de iki sene oynadım güzel bi clanımız vardı. Ancak iş güç ve vakit probleminden ara verdim. birde grafikler artınca sistemim pek tat vermemeye başladı. Eğer yeni bir sistem alabilirsem ki bu zor gözüküyor geri dönmeyi düşünüyorum

Bir güncelleme daha gelirse ben de oynayamam gaaari, zira benim laptop da artık kaldırmamaya başlıyor farkediyorum :ok

Fakat 1.0 güncellemesinde İNANILMAZ güzel bir hal aldı oyun bu anlamda size mutlaka bir gözatmanızı tavsiye ederim :ok

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,587
Bir güncelleme daha gelirse ben de oynayamam gaaari, zira benim laptop da artık kaldırmamaya başlıyor farkediyorum :ok

Fakat 1.0 güncellemesinde İNANILMAZ güzel bir hal aldı oyun bu anlamda size mutlaka bir gözatmanızı tavsiye ederim :ok

Abi grafikleri iyileştirilmişe alınca menüde bile kasıyor bende.
Oyuna girsem hepten yandık abovv. :kop

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
T32'den vazgeçtim, T29 aldım.
Ama oyun sağolsun karşıma 9 Tier çıkarmakta ısrar etti.
Geri sattım bende, ettiğim zararla kaldım. :rock:krotey
6'dan yukarı çıkmam daha abi.:sirit

Umutcum sanırım o T29 premium hediye verilmiş bir tank olarak benim garajda var :alala
Hiç oynamıyorum çok dangoz bir tank o sanki :alala

Dur açıp bakem o mu değil mi acep?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,587
Umutcum sanırım o T29 premium hediye verilmiş bir tank olarak benim garajda var :alala
Hiç oynamıyorum çok dangoz bir tank o sanki :alala

Dur açıp bakem o mu değil mi acep?

Kulesi sağlam bir tank abi.
Gövde üst sınıf tanklara karşı zayıf ama kule ile vur kaç yapılabiliyor.
Kuleyi dışarı çıkar, 15 tank istediği kadar ateş etsin.
Vurulmuyor abi o kule her yerden.
Zayıf noktası çok cins bir yerdeydi sanırım.

Ben zamanında grup maçları ile para kazanıp almıştım.
Tankı gerçek para ile almadım yani. :kiskis
Şimdi grup maçı yapabilecek insan bulabilsem keşke.
Millet hep 8-9-10 takılıyor ya. :kop

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
T32'den vazgeçtim, T29 aldım.
Ama oyun sağolsun karşıma 9 Tier çıkarmakta ısrar etti.
Geri sattım bende, ettiğim zararla kaldım. :rock:krotey
6'dan yukarı çıkmam daha abi.:sirit

Bahsettiğin T29 bu mu? :alala

t29-jpg.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri