İstanbul Maltepe tarafında önerebileceğiniz servis

ronnie james dio Çevrimdışı

ronnie james dio

Aktif Üye
14 Haz 2021
149
55
Arkadaşlar bir hanım arkadaşım evini taşıdı ve takılması ve bakımı yapılması gereken iki tane klima var. Helal süt emmiş, insan gibi insan, karşısında kadın görünce yolunacak kaz olarak görmeyen klima servisi bilen var mı?

A Adem Helvacı kardeşimiz belki biliyordur ya da en azından bileni, tanıyanı biliyordur.

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Klimanın kendi servisini bir önceki evde taktırmak üzere aramışlar. Öyle bir fiyat çıkarmışlar ki yeni klima parası dedi. O yüzden markanın kendi servisi opsiyonu yalan olmuş durumda. Marka arçelik bu arada.
Şimdi anladığım kadarıyla 2 klima sökülecek, bakım yapılacak ve tekrar montajlanacak. Adem abiye sormak lazım aslında bu işlemlerin maksimum ücreti kabaca ne olur diye :alala

A Adem Helvacı

ronnie james dio

Aktif Üye
14 Haz 2021
149
55
Abi İstanbul dediğin yerde ben sokakta gezmeye korkarım bırak klima ustası önermeyi :(

Yetkili servis seçeneğini elediğinize göre şunu sormam lazım, biliyorum sorunun cevabı belli zira havalar çok sıcak fakat montaj acil mi?

Hocam ev güneş gören bir ev, içersi yanıyor, dolayısı ile ne kadar erken takılırsa o kadar iyi olur.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Klimanın kendi servisini bir önceki evde taktırmak üzere aramışlar. Öyle bir fiyat çıkarmışlar ki yeni klima parası dedi. O yüzden markanın kendi servisi opsiyonu yalan olmuş durumda. Marka arçelik bu arada.
Hocam o ücretin çıkma nedeni yeni boru vs gereksinimi olabilir.
Belirli bir yaşın üzerinde ise mevcut borularla sistemi kurmak sağlıklı olmayabilir.
Ben ustası değilim tabi, ustanın sözünü dinleyin siz. :hihi

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
klimacılar şuan tok arkadaşı gördüm malbora içiyor paraya para demiyor(kendisi klimacı) şu an müşteri beğenmiyor yağlı işlere gidiyor.kışın ise müşteri yolu gözlüyor.(açlıktan nefesi kokuyor)

ronnie james dio

Aktif Üye
14 Haz 2021
149
55
klimacılar şuan tok arkadaşı gördüm malbora içiyor paraya para demiyor(kendisi klimacı) şu an müşteri beğenmiyor yağlı işlere gidiyor.kışın ise müşteri yolu gözlüyor.(açlıktan nefesi kokuyor)
Tez zamanda batması dileğiyle.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

2 klima montajı için ne kadar söylediler?

Eski evde iki küsür sene önce teki için 1500 gibi bir rakam istenmişti. O zaman sinirlenip taktirmamisti klimayı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt