İstanbul Bilişim Güvenilir Mi? İzleyin

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
kardeş bu video da ki adam acaba beni tanıyormu özellikle TF ve DH den merak ettim
2005-2016 tam 11 sene bunlar hep kavga etmiştim!
eski İB ile ilgili msg larımı bulurlarsa oradan görürler:kiskis
bu arada msg larım en az 3/4 ü de ne hikmetse yöneticiler tarafından hep siliniyordu!
hatta %90 ı desem abartılı sayılmaz!

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,622
kardeş bu video da ki adam acaba beni tanıyormu özellikle TF ve DH den merak ettim
2005-2016 tam 11 sene bunlar hep kavga etmiştim!
eski İB ile ilgili msg larımı bulurlarsa oradan görürler:kiskis
bu arada msg larım en az 3/4 ü de ne hikmetse yöneticiler tarafından hep siliniyordu!
hatta %90 ı desem abartılı sayılmaz!

Ben YouTube'da tesadüfen denk geldim.
Baktım güncel tarihli bir video, arada soranlar oluyordu, onlar için paylaşayım dedim.
Yoksa ben ezelden beri hiç bulaşmadım kendilerine.
Çünkü bir firmanın müşteriye tavrı ne ise oradan veriyorum ben notumu. :kiskis

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,217
yaw adamlar efsane oldular be,özellikle DH herifleri felaket uçurmuştu,ama artık orada kurumsal olarak varlarmı bilemiyorum?
ben veriyordum odunu her gün,bunların bir de çok ciddi "ekürüleri" vardı,bir dünya üye bunları destekliyordu!
bu üyelerin çok büyük bir kısmı da tabiki "FAKE" ben hemen hemen tamamını tesbit edip şutlatıyordum!
adamlar şaka gibi yaw,kapıdan atıyorsun bacadan aynen içerideler:haha
TF den çabuk ayaklarını kırdılar ama DH den kıramamışlardı!

İB de taktik şu;önce bol bol FAKE üyelik alıyorsun! sonra gazlama msg ları sonra şutlanıyorsun tabiki
ama bunlar çok inatçıdır banlamakla bitmezler aynen devam! sonra "tehditler" Dava ederiz edeceğiz cart curt
edebiyatı,yazdıklarını avukata verdik v.s hikaye tabiki! bana 150 tane dava açmaları gerekiyordu:kiskis
bildiğim kadarıyla firma el değiştirdi bu herifler TRT yi tokatlamışlardı(bu olay resmidir ve dava konusu olmuş olup
ödenmeyen Bandrol ücretleri sebebiyle cezaya tabi tutulmuşlardır ama tahsilat yapıldımı orasını bilmiyorum!)
ve sanırım Bülent Arınç da bu olaya bakan taraflardan birisiydi(ilgili Bakan olarak)
İB gibi bir kaç şirket daha vardı,"TRT Bandrol" tokat olayında onlarda mahkum edilmişlerdir!
Ama mühim olan o para cezaları tahsil edildimi!
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bir de şu taktikleri vardır ki bu taktiği çoğu insan aynen yiyordu

X Markanın bir TV si çok ucuzdur ama o TV yoktur;size bir sürü palavra gerekçeler sunarlar,abi gel sana
ondan daha iyisi şunu verelim sen de aynen yersin!!!
X Markanın TV si stokda vardır ama fiyat cazibesi yoktur!
ama sana "gel-gelcilik" çekilen reklam ve msg filan geldiği için sen de bunu bir güzel yuttuğun için sana malı satarlar!

Ben o zaman belli panelleri tavsiye edip aldırırdım! İB de çalışsaydım "parayı koyacak yer bulamazdım" yaw
ama Allah göstermesin!

O belli paneller bunlar da asla olmadı satışlarında, ama yıllarca "listelerinde" hep vardı:haha1
o paneller için hemen beni ararlardı,abi alıyorum v.s diye,ülen gidin işinize diyordum,o panel onlarda
yok ve de asla olmayacaktır derdim ki zaten hep böyle olmuştu!

Ama adamlara helal olsun,bu kadar alengirli numaraları yapmak da marifet ister yaw:hihi

Bir zamanlar Tosh un bir süper paneli çıkacaktı,ama erteledi onu Tosh,bu adamlar ise o panelin resimlerini
filan çekip bir de fiyat koymuşlardı,şaka gibi yaw adamlar,belki 2 sene o panelin ilanı durdu,ben de hemen
hergün kafa buluyordum adamlarla,hatta ilk ben alacağım ve elinizde ne kadar varsa 1 günde hepsini
sattıracağım diye laf atıyordum ki iş gerçek olsaydı aynen böyle olurdu ama nerdeee

Son düzenleme:
OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
çok aydınlatıcı olmuş bu video. benim de başıma geldi Allah tan çabuk uyandım.
asus modem sipariş etmiştim yaklaşık 500 TL idi, 20 gün ürünüm teslim edilmeyince paramı iade alabilmiştim zor da olsa.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt