İsparta Yalvaç ve yakın da oturanlar bakabilir

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
DİKKAT DİKKAT dolandırıcı

Biliyorsunuz geçen bir OLED TV ilanı paylaşmıştım üstte 4K. kapıda gönder falan dedim, olmaz dedi, Samilo arkadaş ile de irtibattaydık. Bir yandan da Allah'ım sen alın terimizi koru dedim, ve çok şükür Allah yardım etti.

Yukarıda ilan var ORDU ili diye açılmış , bugün aynı görsel, samilo da hatırlayacaktır görseli, tekrar açılmış aman dikkat arkadaşlar, bu sefer NİĞDE Çiftlik diye belirtilmiş. Görsel bu, ilan şuan yayından kalkmış.

İlan ONAY sürecindedir diyor, daha yayınlanmamış, aman dikkat. İlana girince şikayet edeceğim.

SAMILO SAMILO

sahtekar-png.png

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
DİKKAT DİKKAT dolandırıcı

Biliyorsunuz geçen bir OLED TV ilanı paylaşmıştım üstte 4K. kapıda gönder falan dedim, olmaz dedi, Samilo arkadaş ile de irtibattaydık. Bir yandan da Allah'ım sen alın terimizi koru dedim, ve çok şükür Allah yardım etti.

Yukarıda ilan var ORDU ili diye açılmış , bugün aynı görsel, samilo da hatırlayacaktır görseli, tekrar açılmış aman dikkat arkadaşlar, bu sefer NİĞDE Çiftlik diye belirtilmiş. Görsel bu, ilan şuan yayından kalkmış.

İlan ONAY sürecindedir diyor, daha yayınlanmamış, aman dikkat. İlana girince şikayet edeceğim.

SAMILO SAMILO

Ekli dosyayı görüntüle 251Ekli dosyayı görüntüle 251

Almanya'da 55" OLED TV fiyatı;

screenshot-www-mediamarkt-de-2018-04-05-00-56-49-png.png

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Valla ucuz kurtukduk Let's _be_ honest Let's _be_ honest Allahım seviyor bizi :affet muhtemelen Isparta yalvaç da bunun gibiydi aman dikkat.

Elden veya kapıda veya get dışında ürün almayın. Bence en iyisi elden. Yakın olup yanına gidecek olan var ise bulduğumu paylaşıyorum tabi ki, karar son kişiye kalmış, o yüzden sorumluluk kabul etmem dedim en üst mesajımda. Evet çok şükür

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,230
Beyler TV leri sakın sahibinden.com denen yer den veya benzer hiç bir yer den almayın!
yaw çakal dolu orası! TV alınırmı kardeşim,GET i filan da geçin bir kalem!
Tencere veya Ütü veya benzer bazı eşyalar alınabilir ama TV asla!!!

Macera aramayın haybeye!

Gittigidiyor tam çakallar mekanıdır arada fiyatlara bakoyurm;yaw memlekette bu kadar keriz varmı
diye düşünüyorum bazı ürünlere herifler öyle fiyat çekiyorlar ki!

Kısaca UCUZ diye sadece belirli şeyleri alın ama TV leri sakın almayın!

ANCAK, satanı tanırsanız veya güvenirseniz v.s veya Forumlar dan tanıyorsanız v.s o zaman ben yine "belki"
diyebiliyorum!

Hepsiburada,n11 v.s yerler ise farklı! yasal bir sürü durumları vardır,en azından 15 gün içinde direk iade dahil!

yaw bu meretlerin "sıfırı" bile sorunlu beyler!!!! dolayısıyla net den satan yerleri iteleyin geçin bir kalem,TV işi olmaz
bunu unutun,başka şeyler alın çok istiyorsanız

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Beyler TV leri sakın sahibinden.com denen yer den veya benzer hiç bir yer den almayın!
yaw çakal dolu orası! TV alınırmı kardeşim,GET i filan da geçin bir kalem!
Tencere veya Ütü veya benzer bazı eşyalar alınabilir ama TV asla!!!

Macera aramayın haybeye!

Gittigidiyor tam çakallar mekanıdır arada fiyatlara bakoyurm;yaw memlekette bu kadar keriz varmı
diye düşünüyorum bazı ürünlere herifler öyle fiyat çekiyorlar ki!

Kısaca UCUZ diye sadece belirli şeyleri alın ama TV leri sakın almayın!

ANCAK, satanı tanırsanız veya güvenirseniz v.s veya Forumlar dan tanıyorsanız v.s o zaman ben yine "belki"
diyebiliyorum!

Hepsiburada,n11 v.s yerler ise farklı! yasal bir sürü durumları vardır,en azından 15 gün içinde direk iade dahil!

yaw bu meretlerin "sıfırı" bile sorunlu beyler!!!! dolayısıyla net den satan yerleri iteleyin geçin bir kalem,TV işi olmaz
bunu unutun,başka şeyler alın çok istiyorsanız

Eyvallah üstad, fiyatlar o kadar şişirmece ki, ne yapalım farklı kanallara yöneliyoruz bazen, bu şişik fiyatlar yüzünden üründe alamıyoruz, çünkü o kadar para etmeyeceğini biliyoruz, ama olan bize oluyor, ürünsüz kalıyoruz. ama dimyata bulgur pirinç hesabı da olabilir. Elden alınacaksa , fatura ve garantisi var ve açılmamış kutu ise, şansımıza derim, ama öbür türlüsünü bende eledim. Yok şimdi düşündüm de, dediğiniz gibi sadece tanıyor isek alınır. Çünkü açılmamış kutu bile olsa, panelin durumunu bilemeyiz, belki de düşürmüştür, ya orda açacaksın ve alacaksın, o zaman da garanti durumu nasıl olur bilemiyorum.

Offff offffffff kanunlar eksik olunca işte olan tüketiciye oluyor.

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,230
yaw eski günleri çok arıyorum,hele hele Pio lar söz konusu olunca!
birisi satıyor olurdu diğeri de alıcı olurdu ve marka da Pio olunca zaten bunları kullanan adamlar da
adam gibi oldukları için hiç paneli bile görmeden direk satış olurdu,parası filan bile konuşulmazdı!
alan-satan zaten bunların %99 u da beni tanıdığı sıfır sorun panel sıfır sorun alışveriş olurdu!

başka marka bazı LCD ler de yine böyle olurdu,görmeden bilmeden bu satışlar olurdu!

ancak bunlar az örnek di tabiki ve çakallık işleri o zaman da bolca olurdu!

adam vardı TF/DH ye takılmış ve Pio TV diye görüyor ama hayatında hiç duymamış;bana soruyordu yaw abi
Pio TV mi yapıyor diyordu veya bir başkası onlar Oto teybi yapar başka bir şey üretmez derdi!!! hey Allahım yaw
Ben bunların çoğuna hiç görmedikleri Pio ları aldırdım o yıllar da! sen parasını şuraya gönder diyordum sonra
arkadaşı arayıp şu adrese gönder diyordum olay bitiyordu! arada para konusu filan da hiç olmazdı haa!!

Panel işinin moku çıktı artıkkötüye bile iyi diyoruz,ülen bunların neresi iyi kardeşim???
Bunlar üç-otuz para olsa amenna,muhabbeti de olmaz ama rakamlar manyak olunca insan da manyak oluyor!

Bir mağazaya gidiyorum TCL/ChangHong/SkyWorth/TPV/HiSense diyorum bunlar malları üretiyor diyorum
Satıcı yüzüme bakıyor! abi ne alaka diyor,bunu LGE bunu da Sony üretiyor diyor bana!

ülen demo panel de bu TCL logusu çıkıyor bu ne diyorum elemana;ne bileyim ben abi diyor!

Son düzenleme:

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Oha ya:tara:tara Tv gene satışta bakar mısınız? Yİne orduya geçmiş tv.:bye DOLANDIRICI.

ŞİKAYET ETTİM. Bana da muhabbet çıktı, sarıyorum şuan :hoba1

• İyi satışlar, elden alma imkanı var mı? Asker arkadaşım ordulu parayı ona göndereyim gelip alsın. Yada kapıda ödeme gönderin.
    7 Nisan 2018
    21:56
  • Osman
    YANLIZ ÖDEMESINI HAVALESINI YAPANA KARGOLARIM HARICI OLMAZ ACILIYET SOZ KONUSU EFENDIM 0554.133.86.68
    7 Nisan 2018
    21:59

• Gelip elden bakıp tv ye alacak işte.
    7 Nisan 2018
    22:03

• Peşin para, okey derseniz yarın gelip baksınlar araba ile.
    7 Nisan 2018
    22:08

• Kendisi zaten uzman çavuştur güvenebilirsiniz. Şuan yıllık izinde memlekette.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt