İş yerine Klima Tavsiyesi

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Selamın Aleyküm Cümleten İş yerine Klima Tavsiyesi adında hiç başlık bulamadım iş yeri olan herkes buraya tavsiye yada soru sorarsa daha iyi olur diğe düşünüyorum.

20 Metre kare iş yerim var arkadaşlar kışın çok soğuk yazın felaket sıcak oluyor sol tarafta kalıyor tam apartmanın girişinde iş yerim güneş vurduğu zaman kötü oluyor içerdeki aletler içinde zararlı mesela paket lastikleri koymuşum içerde teknik serviste onlar bile eriyor klima alırken nelere dikkat etmem lazım hangi marka alsam 2.el buldum 12 binlik 3000 tl anahtar teslim Arçelik marka alsammı kararsız kaldım yardımcı olurmusunuz?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
korocum bütçeyi belirle gerisini hallederiz.
3000tl eski on-off makina alirsin

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Klima dediğin ayarlanır, nerelerdesin sen, iş güç nasıl gidiyor? Klima bakmaya başladığına göre durumlar iyi. ?

Sota Sota A Adem Helvacı
Kardeşim yoğunum iş güç çalışmaca devam ke hepinizi özledim eskiden maaş nede olsa geliyordu kaytarmaca vardı şimdi yok ne yapsan kendine:hihi:hihi:hihi

korocum bütçeyi belirle gerisini hallederiz.
3000tl eski on-off makina alirsin
Başkan Arçelik buldum 12 lik vestel var 18 lik bütçe 3000 tl başka geçemez adam ısrarla vesteli al diyor daha büyük daha az elektrik yakar vs vs vestelden dilim tv de yandı klima için korkuyorum A Adem Helvacı Abimize whatsaptan da yazıverdim Daha dönüş yok:ara

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Kardeşim yoğunum iş güç çalışmaca devam ke hepinizi özledim eskiden maaş nede olsa geliyordu kaytarmaca vardı şimdi yok ne yapsan kendine:hihi:hihi:hihi

Başkan Arçelik buldum 12 lik vestel var 18 lik bütçe 3000 tl başka geçemez adam ısrarla vesteli al diyor daha büyük daha az elektrik yakar vs vs vestelden dilim tv de yandı klima için korkuyorum A Adem Helvacı Abimize whatsaptan da yazıverdim Daha dönüş yok:ara
Korocum sana Vestel Flora öneriyorum. Tam senlik klima :ok

Sen benim künefemi yollama, sonra klima tavsiyesi istye, al sana tavsiye :kiskis

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Forumun trollu'da geldiğine göre kadro tamam. Özlenen eski günlere dönüş yapıldı. Hoşgeldin boş geldin hani tatlılar?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri