İptv Wi-Fi ile bazen giriyor bazen girmiyor yardım edin

A Çevrimdışı

Akifhan0123

Yeni Üye
10 Kas 2023
3
34
Merhabalar ben uç senedir ip tv kullanıyordum. Yaşadığım ilçede yerel bir internet sağlayıcısı kullanıyorum. Bu yaz internet sağlayıcım Türk Telekom altyapısına geçti. O günden sonra ip tv sorunum başladı bir gün giriyor bir hafta girmiyor aradan zaman geçiyor deniyorum iki uc gün giriyor sonra pat yine girmemeye başlıyor. ( başka Wi-Fi ile olsun mobil veri ile olsun girebiliyorum iptvye) İp tv aldığım kişiden yardım istedim internet sağlayıcımın cgnat kullandığından bu sorun olduğunu söyledi çözümü olmadığını belirtti. Araştırdım gerçekten de öyle cgnate girmisim. İnternet saglayicimla görüştüm ip tv olsun cgnat olsun bir gram bilgi sahibi değiller. Lütfen bilgi sahibi bilgili biri varsa bana yardımcı olsun kafayı yiyecem. Hic girmese tamam deyip kabullenecem ama bazen giriyor bazen girmiyor dalga gecer gibi.

A Çevrimdışı

Akifhan0123

Yeni Üye
10 Kas 2023
3
34
cgnat çıkışın tek yolu statik ip satın alacaksınız.
Hocam cgnat te olduğumu kabullendim. Benim anlamlandiramadigim cgnatte iken ip tv hic çalışmaz dediler bana. Ama arada iki uç gün çalışıyor sonra girmez oluyor sonra yine çalışıyor. Hani komple girmese hic sıkıntı degil neden bazen girip bazen girmiyor onu merak ediyorum. Kafamın basmadığı yer orası.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,573
Hocam cgnat te olduğumu kabullendim. Benim anlamlandiramadigim cgnatte iken ip tv hic çalışmaz dediler bana. Ama arada iki uç gün çalışıyor sonra girmez oluyor sonra yine çalışıyor. Hani komple girmese hic sıkıntı degil neden bazen girip bazen girmiyor onu merak ediyorum. Kafamın basmadığı yer orası.
Şu ihtimal aklıma geliyor. Kullandığınız iptv sağlayıcısında ip koruması vardır. aynu ip üzerinde birden fazla giriş tespit edildiği için sistem süreli olarak ya seni yada diğer kullanıcı banlıyor.

A Çevrimdışı

albaywolf

Aktif Üye
17 Mar 2019
202
37
VPN denediniz mi? Girmediği zamanlarda VPN ile girebiliyorsanız statik ip tek çözüm gibi.

A Çevrimdışı

Akifhan0123

Yeni Üye
10 Kas 2023
3
34
Şu ihtimal aklıma geliyor. Kullandığınız iptv sağlayıcısında ip koruması vardır. aynu ip üzerinde birden fazla giriş tespit edildiği için sistem süreli olarak ya seni yada diğer kullanıcı banlıyor.
Hocam dediğiniz bir nevi mantıklı. Ama
O konuda bana yardımcı olacak seviyede kimse yok kendi işimi kendim görüyorum bir nevi ip tv saglayicisi da internet sağlayıcımda pek ilgilenmiyor.
VPN denediniz mi? Girmediği zamanlarda VPN ile girebiliyorsanız statik ip tek çözüm gibi.
Bir kere denemiştim vpn ve DNS değiştirme vs yaparak sonuç alamamıştım. İp tv programı ip tv smarters player üzerindeki vpn ile denemedim bir de öyle deneyeyim bakalım

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,573
Hocam dediğiniz bir nevi mantıklı. Ama
O konuda bana yardımcı olacak seviyede kimse yok kendi işimi kendim görüyorum bir nevi ip tv saglayicisi da internet sağlayıcımda pek ilgilenmiyor.

Bir kere denemiştim vpn ve DNS değiştirme vs yaparak sonuç alamamıştım. İp tv programı ip tv smarters player üzerindeki vpn ile denemedim bir de öyle deneyeyim bakalım
hazırda vpn serverım yok olsa sizinle paylaşır denemiş olurduk.
public vpn ban yeme ihtimaliniz çok yüksek.
iptv hizmeti aldığınız kişiye büyük ihtimal o da aracıdır ama sizin ip beyaz listeye almasını rica edebilirsiniz.

Geri
Üst Alt