İPTV TURKO | İPTV Oynatıcı (Android)

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
269
35
Öneri için teşekkürler hocam. aynen öyle tek öneri aldığım forum burası eksik olmasınlar.
kanaldaki arama çubuğunun boyutu çok geniş değilmi? biraz küçültülebilir sırıtıyor .benim dediğim dosyadan yüklüyorum ya o diğeri kayıtlı kalıyor ama dosyadan kalmıyor
iptvturko21.png

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,673
59
aslında güzel uygulama tek sıkıntı kapatınca liste gidiyor tekrar yüklemek zorunda kalınıyor o da yapılırsanki :bilmiyom

bu uygulama tek başına yanında başkaları yok :affet
en iyi uygulamalar şu 4,ü bence,tek geçerim hem androd tv,telefon,box ve pc,de kullanabiliyorsun
xtream iptv player,iptv smarters pro,GSE iptv,İPTV player

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,673
59
Hocam kaydedebiliyorsunuz zaten tekrar indirmeye gerek kalmadan bağlanabiliyorsunuz, sizin dediğiniz gibi en son hangi iptv açıksa uygulama kapatılınca o iptv açık kalsın diyorsunuz galiba, doğru anladıysam onu yaparım

Bunda sizin satın almış olduğunuz iptv sistemine bağlanıyorsunuz hocam kendinden gömülü gelmiyor. belki eskiden de aynı isim kullanılmış olabilir bilemiyorum ama uygulamayı daha yeni yayına aldım
Bu uygulama sizin yaşınızla yaşıt diyebilirim profilindeki yaş doğru ise çok eski zamanında hatta bu isimde forumu bile dahi vardı eğer bulabilirsem buradan atarım sonra bu uygulamayı yapan arkadaş garaveli isimli gurbetçi bi forumla,da bağlantılı bende üyesiyim oranın genelde bir çok uygulamayı yapanlar,da bu siteden çıkıyorlar zaten eğer yanlış hatırlamıyorsam belki iptv turko değilde el turko olabilir kimseyi yanıltmış olmayayım :bilmiyom

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
269
35
Bu uygulama sizin yaşınızla yaşıt diyebilirim profilindeki yaş doğru ise çok eski zamanında hatta bu isimde forumu bile dahi vardı eğer bulabilirsem buradan atarım sonra bu uygulamayı yapan arkadaş garaveli isimli gurbetçi bi forumla,da bağlantılı bende üyesiyim oranın genelde bir çok uygulamayı yapanlar,da bu siteden çıkıyorlar zaten eğer yanlış hatırlamıyorsam belki iptv turko değilde el turko olabilir kimseyi yanıltmış olmayayım :bilmiyom
bende aratım googlede bundan başka bulamadı :)

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,673
59
Örnek olması açısından söylemiştir kötü niyeti yoktur bence 🤫🤔
yok yok kötü niyet değil biliyorum seviyorum osman abiyide :cak
Teşekkür ederim her ikinize,de kesinlikle kötü niyet yok bence biraz daha üzerinde çalışıp daha iyi geliştirebilirsin hatta buna ekleyebilirsen mac adres ve xtrem kod özellikli olabilir svip player,e biliyorsundur onda her 3 kodu,da girebiliyorsun tobakko kardeşim bende sizleri seviyorum gençlerimizin herzaman önünü açmak lazım tabii bizimkisi olumlu yönde eleştiri sadece:cak:bye:ok

Son düzenleme:
osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,673
59
bende aratım googlede bundan başka bulamadı :)
googlede artık bulamassınki bu kodi içinde çalışan bir uygulama idi bunu bir kod ile kodiye girip yüklüyorsun tüm çalışan eklentileri kendisi yüklüyordu kodide bir çok uygulama böyle değilmi zaten kodi kullandın,mı bilmiyorum hatta turkvod,seyirturk böyle değil,mi :bye:ok

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
269
35
googlede artık bulamassınki bu kodi içinde çalışan bir uygulama idi bunu bir kod ile kodiye girip yüklüyorsun tüm çalışan eklentileri kendisi yüklüyordu kodide bir çok uygulama böyle değilmi zaten kodi kullandın,mı bilmiyorum hatta turkvod,seyirturk böyle değil,mi :bye:ok
kullanmadım kodide iptv mi vardı:saskin

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,673
59
Bakın buldum garaveli forumda taa 2018,de en son apk,sını çıkarmışlar ama sonrası kayıp.
alıntıdır:

ElTurko CanlıTv​

Elturko ustamiz affina siginarak yayinliyorum .arkadaslarda yararlansin diyerek yayinliyorum.
sadeceUlusal ve yerel kanalların bulunduğu apk benim hosuma gitti siralama filan cok güzel güle güle kullanin

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,673
59
kullanmadım kodide iptv mi vardı:saskin
tobakko bak sana şu adresi buraya atayım kodiye neler kurulabiliyormuş buradan bir bak bakalım :bye

bak buda ikinci site:

Geri
Üst Alt