IpTv Smarters Pro (Reklamsız)

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Android telefonlar , Tv Box'lar ve Tv'ler için tamamen reklamsız IpTv Smarters Pro apk

Bu uygulama IpTv oynatıcıdır , m3u listenizi ekleyip kanallarınızı izlemenizi sağlar. Reklamsız sürümü ücretlidir , aşağıdaki linkten indirirseniz ücretsiz ve reklamsız kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:
U Çevrimdışı

ugur625

Yeni Üye
7 Eki 2019
16
34
teşekkürler bende bir tavsiyede bulunayım xciptv player da güzel bir program vede reklamsız :mutlu

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bunun içinde geçen seferki gibi program kuruyormuyuz? Cafez vardı ya

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
He bu program, reklamsız calisiyor. Teşekkürler
Aynen bu program en çok kullanılan IpTv oynatıcıdır ve normal ücretsiz sürümü reklamlıdır , devamlı reklam çıkar kanal değiştirdiğinizde bile , reklamsız kullanabilmek için ücret ödeyip satın alınması gerekir. Ama benim paylaştığım linkten indirilirse ücret ödemeden reklamsız bir şekilde kullanabilir ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Aynen bu program en çok kullanılan IpTv oynatıcıdır ve normal ücretsiz sürümü reklamlıdır , devamlı reklam çıkar kanal değiştirdiğinizde bile , reklamsız kullanabilmek için ücret ödeyip satın alınması gerekir. Ama benim paylaştığım linkten indirilirse ücret ödemeden reklamsız bir şekilde kullanabilir ?
anladım ben kendi iptv min uygulamasını kullanıyorum pek reklam görmedim sanırım paralı satın aldığım için,
50 tl ye 30 ay :) arkadaşa kampanya varken 2 yıllık 250 tl vermişti. 4 kullanıcılı olduğu için onunda işine geldi sonra bi arkadaşa daha verdik şifre 3 kişiye denk geldik.
ama olurda biterse buradan takip edeceğim :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri