İndirme Sigorta Servisi Nedir?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Dostlar Selam;

Malum doğrucu Davutuz, Youtube videoları için Movie Maker dışında Türkçe dil destekli bir program kullanmak ancak lisanslı olsun istiyoprum. Bu doğrultuda Movavi diye bir programın dün deneme sürümünü indirdim, youtube için çektiğim Toshiba videosunu bu programda derledim ve gayet kullanışlı işimi de görecek şekilde gördüm, tamamdır diyerek satın almaya geçtim.

Sorun şu ki ben bu programa 279tl para ödeyeceğim ancak tek pc de kullanılabiliyor ve enteresan olanı ise indirme sigortasından bahsediyor.

Sonuçta lisans bedelini ödemiş ve satın almışım, X bir nedenle yarın ben pc ye format atsam, veya bu pc yi satıp başka pc alsam bu programın kurulum dosyaları bende olmayacağı için verdiğim para yanacak mı bu durumda?

mavi.png

Güvenemedim ve onaylamadım, ekranım açık, sizlerden bilgi bekliyorum :ok

ALwuhusH Çevrimdışı

ALwuhusH

Aktif Üye
12 Ağu 2020
268
Crack candir diyorum :) tabi indirdigin yer cok onemli her siteye guvenmemek camtasio 9 kullanabilirsiniz montaj icin cok guzel program
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

youtube gibi platformda montaj ile ilgili fazla bilginiz yoksa camtasio 9 dan baslayin cok kullanisli program zamanla adope premiere gecersiniz

ALwuhusH Çevrimdışı

ALwuhusH

Aktif Üye
12 Ağu 2020
268
Hayata bakış açıma ters bir durum :)
benimde bi ara youtube kanalim vardi Nasil Yapilir? diye 25 bin abonem vardi ilk baslarda bende program denedim cok ama camtasio 9 efsane bi baslangic oldu zamanla diger programlarida cozdum ama camtasio 9 baska

lisans icin para vermenize gerek lisansi ful yapmak icin kod var programsiz lisanslayabilirsiniz yapamazsaniz yardimci olurum

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
benimde bi ara youtube kanalim vardi Nasil Yapilir? diye 25 bin abonem vardi ilk baslarda bende program denedim cok ama camtasio 9 efsane bi baslangic oldu zamanla diger programlarida cozdum ama camtasio 9 baska

lisans icin para vermenize gerek lisansi ful yapmak icin kod var programsiz lisanslayabilirsiniz yapamazsaniz yardimci olurum

Bahsettiğiniz programın Türkçe dil desteği var ise, Ücretini verip alabiliyorsak, bir link paylaşırsanız mutlu olurum lakin ilk mesajda belirttiğim üzere ben bu programı başka pc de kullanabilmek isterim. Yani aynı anda 3-5 pc de değil ancak pc değiştirdiğimde sorun yaşamak istemem.

Bu programın benim için avantajı, sizin gibi bilen birisine takıldığımda danışabilmek olur.

25 bin aboneli kanalı neden bıraktınız onu da anlamadım? :alala

ALwuhusH Çevrimdışı

ALwuhusH

Aktif Üye
12 Ağu 2020
268
Bahsettiğiniz programın Türkçe dil desteği var ise, Ücretini verip alabiliyorsak, bir link paylaşırsanız mutlu olurum lakin ilk mesajda belirttiğim üzere ben bu programı başka pc de kullanabilmek isterim. Yani aynı anda 3-5 pc de değil ancak pc değiştirdiğimde sorun yaşamak istemem.

Bu programın benim için avantajı, sizin gibi bilen birisine takıldığımda danışabilmek olur.

25 bin aboneli kanalı neden bıraktınız onu da anlamadım? :alala

turkce dil destegi yok ama basit yontemle turkce yapiliyor aslinda yapmaniza gerekte yok basit program youtubede tonlarca egitim videosu var bir kac videodan sonra mantigini cozersiniz programin

indirme link:

benim kanal kapandi biraz kurnazlik yapip hintli birinin videosunu alip montajlayip kendi kanalima yukledim onun kanalinda 200 bin izlendiyse bende 500 bin izlendi onun video basligi hintce benim turkce ve kanalim bilgilendirici kanaldi yaptim bir hata 10 tane video yukledim onun videosunu indirip montajlayip kendi kanalima yukledim epeyce izlendi sonra biri galiba videolarimi ona atmis oda telif atti bana kanal kapandi :( aylik 300 400 tl arasi kazaniyordum partnerim vardi kanala birsey olursa diye

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
turkce dil destegi yok ama basit yontemle turkce yapiliyor aslinda yapmaniza gerekte yok basit program youtubede tonlarca egitim videosu var bir kac videodan sonra mantigini cozersiniz programin

indirme link:

benim kanal kapandi biraz kurnazlik yapip hintli birinin videosunu alip montajlayip kendi kanalima yukledim onun kanalinda 200 bin izlendiyse bende 500 bin izlendi onun video basligi hintce benim turkce ve kanalim bilgilendirici kanaldi yaptim bir hata 10 tane video yukledim onun videosunu indirip montajlayip kendi kanalima yukledim epeyce izlendi sonra biri galiba videolarimi ona atmis oda telif atti bana kanal kapandi :( aylik 300 400 tl arasi kazaniyordum partnerim vardi kanala birsey olursa diye
Yazık etmişsin zira özellikle günümüz koşullarında şişirmeden, fake kullanmadan doğal oluşum 20 30 binler kolay olmuyor.
Linke bakıyorum hemen, çok teşekkür ederim. :ok

ALwuhusH Çevrimdışı

ALwuhusH

Aktif Üye
12 Ağu 2020
268
Yazık etmişsin zira özellikle günümüz koşullarında şişirmeden, fake kullanmadan doğal oluşum 20 30 binler kolay olmuyor.
demekki nasibimizde boyleymis :( ama olsun halen unutmadim hicbirseyi istek yok sadece tekrar baslarim ama onumde cok engel var ozamanlar yeni yeni youtube gelisiyordu simdi millet trilyonluk ekipman ile bu isi yapiyor

bu program ekran kaydida yapiyor ;) artisi cok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
demekki nasibimizde boyleymis :( ama olsun halen unutmadim hicbirseyi istek yok sadece tekrar baslarim ama onumde cok engel var ozamanlar yeni yeni youtube gelisiyordu simdi millet trilyonluk ekipman ile bu isi yapiyor

bu program ekran kaydida yapiyor ;) artisi cok
Eğer içerik teknik bilgi ve insanların meraklı olduğu ve bilgiye ihtiyaç duydukları konu olmasa ben de uğraşmam zira gördüğüm kadarı ile şaklabanlık yapıp milyon izlemeye ulaşanlar oldukça yoğun talep görüyorlar.

Küçümsemek değil amacım lakin, Şahin arabanın lastiğini çıkartıp yerine pet kola şişesi bantlamak benim gözümde zerre kadar içerik değerine sahip değildir.

Sorun şu ki onlar milyon izlenirken biz genelde 2bin 5bin vs :)

Ne diyeyim sana ben şimdi ''Haklısın'' dan başka :)

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Bir fikrim yok, sanırım lisans anahtarını setup dosyasına gömülü biçimde veriyor olabilir.
Abonelik biçiminde değilse lisans anahtarı zaten ömür boyu sizin olur.
Neyi garanti ediyor bilmiyorum.

Türkçesi yok ama genelde bu işler için Adobe Premiere Pro kullanılır.
Onun da orjinali sadece abonelik ile (Creative Cloud) satılıyor.
Eskisi gibi ömürlük lisans vermiyor Adobe.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Hayata bakış açıma ters bir durum :)
Saygı duyuyorum ama ben de tam tersi bir strateji izliyorum... Ne zaman adil şekilde vergilendirme yapılır ne zaman çalanın yanına kar kalmaz, bende o zaman lisanslı yazılım, telefon vs kullanırım.

Bu gün mağazada elimdeki telefonun fiyatını 3600₺ görünce şaşırdım... 1900 ₺ aldığımı düşününce kendimce haklı olduğumu telkin ettim kendime.

Not; konu hakkında bilgi sahibi değilim. ?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
1 cihaza kurulma konusunda adamlar haklı
Format sonrası eline kurulum dosyası yoksa
Tekrar indirmek için senden en başta para talep ediyorlar.

Saçmalık lisans sahibi istediği zaman istediği yerden
Lisansli ürünü indirebilir.
Abi koca teknoloji devi adamlar, her seferinde sadece tek cihazda aktif olacak şekilde önlem alsınlar ama ben her seferinde format veya pc değiştirme korkusu yaşamayayım, saçmalık bu.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt