İlkokul öğretmenleri için aşı randevuları açıldı

sanko86 Çevrimdışı

sanko86 

Süper Üye
28 Ocak 2020
1,377
37

İlkokul öğretmenleri için aşı randevuları açıldı​

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, dün yaptığı açıklamada 2-3 hafta içinde ilkokul öğretmenlerinin aşılanmasını yapacağız demişti. 8 ve 12. sınıf öğretmenlerinin de aşılamalarını erken dönemde yapmak istediklerini vurgulamıştı.

Bakan'ın yaptığı açıklama üzerine bugün itibariyle ilkokul öğretmenleri için aşı randevuları açıldı.

Öğretmenler aşı randevularını MHRS ve e-nabız üzerinden alabilir.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
mhrs de yoğunluktan normal muayene randevusu bile almak zor sürekli hata veriyor.

mopak458 Çevrimdışı

mopak458 

Yeni Üye
1 Mar 2021
26
Sınav sınıfı oldukları içinmiş,gören de zannedecek çok üstün ayrıcalıklı bir kesim yetişiyor...İnşallah öyle olsunlar da Virüs bu kadar azıtmışken,bile bile ateşe atmak olmuyor mu..?

T Çevrimdışı

tabula rasa

Yeni Üye
6 May 2020
48
35
İlkokul öğretmenlerinin aşılanmaya başlandığı gün ilkokullar uzaktan eğitime geçti de dememiş kimse :bilmiyom

not: haftanın 5 günü yüzyüze eğitim ve kurslara gelen öğrencilerle içiçe olup aşıda adı sanı geçmeyen bir ortaokul idarecisi :)

mopak458 Çevrimdışı

mopak458 

Yeni Üye
1 Mar 2021
26
Gariplikler Ülkesi Yurdum,İlkokul öğretmenleri aşıya çağrılıyor, ama eğitim uzaktan------8. ve-12. sınıflar Yüzyüze eğitimde, ama Öğretmenlere aşı yapılmıyor.Bazen bu insanların aklını ne engelliyor diye düşünmeden edemiyoruz..?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Gariplikler Ülkesi Yurdum,İlkokul öğretmenleri aşıya çağrılıyor, ama eğitim uzaktan------8. ve-12. sınıflar Yüzyüze eğitimde, ama Öğretmenlere aşı yapılmıyor.Bazen bu insanların aklını ne engelliyor diye düşünmeden edemiyoruz..?
Çoğunluğunun aklını;
Haram Para, liyakatsiz makam, gayrı meşru kadın, engelliyor. :cigara

akrep2018 Çevrimiçi

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,239
62
Akılları başka şeylere çalışıyor.Burada yazmayayım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sınav sınıfı oldukları içinmiş,gören de zannedecek çok üstün ayrıcalıklı bir kesim yetişiyor...İnşallah öyle olsunlar da Virüs bu kadar azıtmışken,bile bile ateşe atmak olmuyor mu..?
Benim oğlum lise sonda 12.sınıf.Haftanın 3 günü staja gidiyor,2 gün de yüz yüze sınavlara gidiyor bu şartlarda mecburen.

C Çevrimdışı

commigere 

Aktif Üye
17 May 2018
86
40
Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde öğretmenim; haftada 5 gün 8'er saat derse giriyoruz farklı farklı öğrencilerle, temas dokunma mecburen aşırı fazla ama bize, öğrencilere ve ailelerine aşı falan yok maalesef. Daha fazla yorum da yapmak istemiyorum.

Saygılar...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri