Önemli Vestel - Hi-Level - Nexon - Seg - Telefunken Tv. Yazılım Modlama [ilk Mesaj Güncel]

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
jkgjhkg.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

oscam config varya sana verdiğim ordan yada senin attığın bir dosya içinde webif varmı varsada ordan 8888 yap ki giresin resimdeki gibi

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
oscamı android cihaza yukledim cccam desteği yoktu cihazın samsunga bakarak yaptım oldu dosyalarda oynama yaptım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
oscamı android cihaza yukledim cccam desteği yoktu cihazın samsunga bakarak yaptım oldu dosyalarda oynama yaptım
Şimdi anlamaya çalışıyorum,bilmediğimden de soruyorum :
1- telefona yükledin pcden mi izliyorsun,
2- telefona yükledin tv ile ortak pcden mi izliyorsun (yani arada tv var)
3- telefona yükledin tv ile ortak ve tvden mi izliyorsun
Bu oscamın mantığı nedir yani?
Biz eskiden receiver-tv arasında kart kullanıyorduk,hatta pcnin 232 portlarını çok yaktım kart yapımı için,çok ana kart değiştirdim,ama orada kabaca mantık şuydu:
antenden sinyal gelir- tvye girer- fta yayınlar direk geçer ama şifreliler karttan geçerdi ve o kart yayını açardı,izlemediğim uydu da kalmadı bu arada :smile:
120lik motorlu çanak vardı,(şimdi köye kurdum onu),
İşte buradaki mantık nedir?

EK yaptım

Son düzenleme:
digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
atlanta smart box android uydu alıcısına kurdum oscamı
pc ile atlanta arasında alışveriş yapmak için webif kullanıyorum
yani eskiden hiremboxlarda rs232 ile kart okuyucu ile bağlanıp yani funcamla bağlantı kuruyorduk şifreli kanalları izliyordukya onun bu ilerlemiş versiyonu bu :)

burda telefon yok receiver pc arasındaki samba üzerinden alışveriş dosya için onun haricinde pc başka işe yaramıyor herşeyi oscam yapıyor kartokuyucu bir nevi
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Hımmm,resmi inceledim iyice :)
Ben apk görünce aklıma tel geldi,atlanta değil :)
O zaman bizim yapmamız gereken tv -pc arasında ilişkiyi kurmak,doğrumu anlamışm :smile:

EK:
Yani bizim pc bir nevi server olacak üdeğilmi?

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
aynen öle samba tarzı yada bu webif lazım hem ben web ile giriyorum hemde samba ile ama webden rahat oluyor herşeyi görebiliyorum

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
samsunga bakarak yaptım oldu dosyalarda oynama yaptım
Hangi dosyalarla neresinde oynadın? bana orjinalleri ve oynadıklarını yollarsan bakarım sevgili digiulama ;)
Veya, önce yolladığın dosyalar oynanmış olanlar mı acaba,cevap evet ise orjinallerini de yolla.

EK:
Elinde full yazılım olsa sana yollardım Arm7 oscam tv için ;) ama tv de o klasörlere erişmek lazım,girilmeyenlere yani.

Geri
Üst Alt