Ikinci el bir Venüs almayı düşünüyorum. Nelere dikkat etmeliyim?

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Letgo'dan sirket telefonu olarak kullanmak için bir venus e4 buldum. 30 gün önce alınmış. Beğenmemişler 14 gün sonra Samsung marka bir ürün almışlar bunu kutusuna koymuşlar. 3 yıl garanti + 1 yıl kaskosu varmış. 500 istiyordu 450TL'ye çekti. Tüm fatura ve aksesuarlariyla birlikte vereceğim dedi. Şimdi bu ürünün sıfırı 700TL. Fiyatı iyi geldi.

Alma esnasinda uzun soluklu bir test sürecim olamayacak sanirim. Alirken nelere dikkat edeyim? Önerilerinizi bekliyorum.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Telefonu fabrika ayarlarına döndürün, sonrasında test edin sorunsuz çalışıyorsa, aranızda yazılı sözleşme yapın tamamdır. Hayırlı olsun. ?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Telefonu fabrika ayarlarına döndürün, sonrasında test edin sorunsuz çalışıyorsa, aranızda yazılı sözleşme yapın tamamdır. Hayırlı olsun. ?
Aynen,bende hanıma aldım böyle,garantisi var ömer ,alırken faturasını mutlaka al,birde dükkanın kartına sana sattığına dair yazdır ,kutusuna koy,güle güle kullan :)

omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Fiyat bana uygun gibi geldi sizce? Birde ilk kuruluma gelip kurulum yaparim. Sonra hattımı takar bir gorusme yapar kamerasina falan bakarım. Daha yapabileceğim birsey var mi? Zaten problem ciksa garantisi mevcut.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Fiyat bana uygun gibi geldi sizce? Birde ilk kuruluma gelip kurulum yaparim. Sonra hattımı takar bir gorusme yapar kamerasina falan bakarım. Daha yapabileceğim borsey var mi? Zaten problem ciksa garantisi mevcut.
Önemli olan faturası ve oradan aldığına dair belge,ben sadece hanıma almadım,oğluma,baldıza,kayınbiradere ,ve yengeme alındı,aslında telefonlar 2.ci el değil,alıyorlar,borçlarını ödemek için daha uyguna satıyorlar.Alacağın teli internette araştır,fiyatına bak, öyle al :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt