İki Farklı TV Tavsiyesi

H Çevrimdışı

htlrBJK

Yeni Üye
27 Haz 2018
13
40
Selamlar,

İki tane tv alacağım bir türlü karar veremedim marka konusuna.

1- Ofis için alınacak, çocuklara çizgi film vs. izletmek amacıyla. 40-43inç civarı, max. 1.500TL bütçe. (Daha altı da olabilir.) Uydunet CONAX ile kullanılacak.
2- Annem için yazlıkta kullanabileceği 32 inç. Normal kanalları izleyebileceği, dahili uydulu. Güzel görüntü veren max. 1300TL bütçe

Markası çok önemli değil, her iki tv de düzgün görüntü versin yeterlidir.

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

H Çevrimdışı

htlrBJK

Yeni Üye
27 Haz 2018
13
40
Sağol hocam inceleyeceğim önerilerini :ok

Şu ürün nasıldır acaba ? Ofise uyması açısından beyaz olması hoşuma gitti. Kalite anlamında nasıldır acaba

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sağol hocam inceleyeceğim önerilerini :ok

Şu ürün nasıldır acaba ? Ofise uyması açısından beyaz olması hoşuma gitti. Kalite anlamında nasıldır acaba

Selamlar kardeşim, Ofiste o orada tıngırdarken siz çalışmaya devam edecekseniz ona göre, Çalışmalarda kullanacaksanız ona göre bakayım ve değerlendireyim :ok

H Çevrimdışı

htlrBJK

Yeni Üye
27 Haz 2018
13
40
Selamlar kardeşim, Ofiste o orada tıngırdarken siz çalışmaya devam edecekseniz ona göre, Çalışmalarda kullanacaksanız ona göre bakayım ve değerlendireyim :ok

Yok çalışma amaçlı olmayacak, normal tv kanalları ve gelen çocuklar için çizgi film falan açılacak. (Rengi falan da çok önemli değil bu arada)

H Çevrimdışı

htlrBJK

Yeni Üye
27 Haz 2018
13
40
O zaman 43R4010 oldukça uygundur Aynı zamanda yeni açtığım ZAM GELİYOR konusunu da okumanızı tavsiye ederim :ok

Adem Helvacı Ado

Hocam bir de annemler için 32 inç bir TV alacağım ama kafam çok karıştı yardımcı olabilirsen sevinirim.

Özellik olarak Full HD ve Uydu alıcılı olması yeterli. Smart TV falan önemli değil.

Şu iki TV' yi canlı olarak gördüm ama çok bir fikir edinemedim.

Bunlar arasından ya da başka marka-model önerebilirsen bir kaç gün içinde almam gerekiyor. Tabi bütçe olarak 1200 civarını aşmayacak şekilde.

H Çevrimdışı

htlrBJK

Yeni Üye
27 Haz 2018
13
40
Adem Helvacı Ado

Hocam bir de annemler için 32 inç bir TV alacağım ama kafam çok karıştı yardımcı olabilirsen sevinirim.

Özellik olarak Full HD ve Uydu alıcılı olması yeterli. Smart TV falan önemli değil.

Şu iki TV' yi canlı olarak gördüm ama çok bir fikir edinemedim.

Bunlar arasından ya da başka marka-model önerebilirsen bir kaç gün içinde almam gerekiyor. Tabi bütçe olarak 1200 civarını aşmayacak şekilde.

Adem Helvacı Ado
Grundig' in şu modeli de uygun gibi:

Geri
Üst Alt